iPhone 11 Pro Max vs Samsung S20 Ultra

Tercih senin tabii ki. iPhone'ye alışman zor olmaz, hız ve stabil olarak 11 Pro Max tercih ederdim ben.
bilemiyeceğim iş içinde tablet bakıyorum. Ipad Pro 2020 almak içimden geliyor.
bilemiyeceğim iş içinde tablet bakıyorum. Ipad Pro 2020 almak içimden geliyor.
Önerilere açığım derdim hava atmak değil lütfen yanlış anlamayın.

Performans olarak Iphone 11 Pro Max daha iyi. Arka kamera video tarafında 11 Pro Max daha iyi, fotoğraf konusunda da ben Iphone'nun renk doğruluğunu daha iyi biliyorum, daha gerçekçi renkler gösteriyor.

Bu kadar para verilmez telefonlara, aşırı derecede pahalı. S10 Plus modelinde yola devam et bence, ne tür bir hata oluştu. Iphone alacaksan Iphone 11 fiyat olarak daha makul, ekrandan feragat etmen gerekecek, Amoled ekrandan buna geçeceksin çünkü. Ben olsam S10 Plus ile devam ederdim.

Performans olarak Iphone 11 Pro Max daha iyi. Arka kamera video tarafında 11 Pro Max daha iyi, fotoğraf konusunda da ben Iphone'nun renk doğruluğunu daha iyi biliyorum, daha gerçekçi renkler gösteriyor.

Bu kadar para verilmez telefonlara, aşırı derecede pahalı. S10 Plus modelinde yola devam et bence, ne tür bir hata oluştu. Iphone alacaksan Iphone 11 fiyat olarak daha makul, ekrandan feragat etmen gerekecek, Amoled ekrandan buna geçeceksin çünkü. Ben olsam S10 Plus ile devam ederdim.
bilemiyorum haklısınız telefona bu kadar para verilmez ama iş için hızlı telefon alıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı