iPhone 11 nasıldır?

Yazılımı sorunlu olan bir Xiaomi alırsanız satmaya kalktığınızda değeri düşer iPhone hem ileriye dönük daha iyi olacaktır piyasası daha iyi Apple.
Yazılımı sorunlu derken hocam? Kendim 6 senedir Xiaomi kullanıyorum ne bir yazılım sıkıntısı ne de piyasasında düşme gördüm.

Sırf piyasası iyi diye iPhone 11e okadar para verilmez. Olaya biraz gerçekci bakın. Yıl 2023 Ve O ekranda bir cihaz almak bana göre saçma olur. Bizzat iPhone 11 kullandım ve 2 hafta öncesinde S22 Cihazına geçtim. Ekran konusunda Hız konusunda çağ atladım diyebilirim. Sizede İphone 11 yerine S21 FE 5G Cihazını öneririm

Ben de almayı düşünüyordum POCO F3 kullanıyorum oldukça büyük geliyor. Sizce XS mi 11 mi almalıyım 6.1 inç ve altı telefon önerisine açığım.

Ekran konusunda çok iyi değil fakat yine de genel olarak fena olmayan bir telefon. Samsung, Xiaomi gibi leş telefonları alacağıma yeni nesil denebilecek iPhone 11'i alırım.
Samsung markasına leş demeniz saçma olmuş Samsung Android tarafında rakipsiz firmalardan bir tanesi. Xiaomi Konusuna katılıyorum

Ekran konusunda çok iyi değil fakat yine de genel olarak fena olmayan bir telefon. Samsung, Xiaomi gibi leş telefonları alacağıma yeni nesil denebilecek iPhone 11'i alırım.
Samsung,Xiaomi gibi telefonlara leş diyen kişi iPhone 11'e yeni nesil diyor :D. Gözünüzü seveyim bırakın şu iPhone fanboy'luğunu ve kabullenin artık iPhone 11'in diğerlerine nazaran kötü olduğunu.

Samsung, Xiaomi gibi telefonlara leş diyen kişi iPhone 11'e yeni nesil diyor :D. Gözünüzü seveyim bırakın şu iPhone fanboy'luğunu ve kabullenin artık iPhone 11'in diğerlerine nazaran kötü olduğunu.

Hocam biz burada samsunga laf atmadık aksine Samsung Android en iyi optimize eden yazılımı kullanıyor. ? :D

Ben de almayı düşünüyordum POCO F3 kullanıyorum oldukça büyük geliyor. Sizce XS mi 11 mi almalıyım 6.1 inç ve altı telefon önerisine açığım.
Bütçe çıkarsa iPhone 12 alın ama 11 almayın. Çıkmaz ise Xiaomi'den devam edin ya da samsung'dan.

Hocam kusura bakmayında kullanmasam inanırdım.
Hocam tam olarak ne sıkıntısını gördünüz? Veya hangi sürümde çıktı bu sıkıntı?
Hocam biz burada samsunga laf atmadık aksine Samsung Android en iyi optimize eden yazılımı kullanıyor. ? :D
Hocam ben genel konuşmadım o yazışımda ama bazıları gerçekten iPhone 11'i abartıyor.

Geri
Yukarı