iPhone 11 nasıldır?

POCO F3'ü 7.500'e satıp üstüne yavaş yavaş koyup model yükseltmeyi düşünüyordum açıkçası iOS tarafında XS ile başlayıp sizce sıkıntı olur mu? Direkt 12 alacak bütçem yok şu anda.

Hocam iPhone 11 den sonra s22 ultrada çağ atlamadıysanız sizin yaşadıgınız çağda bir sıkıntı var
Olabilir belki de :) ben aynı işlemleri iki telefonda da yapabiliyorum, ekran tazeleme hızı çok güzel başka da bir ayrıcalık göremedim ben. Belki de oyunlarda fark yaratıyordur bilmiyorum , o kadar da teknoloji meraklısı değilim. Ha birde kamerası daha iyi, akşam çekimlerinde ve videolarda s22'nin.

Olabilir belki de :) ben aynı işlemleri iki telefonda da yapabiliyorum, ekran tazeleme hızı çok güzel başka da bir ayrıcalık göremedim ben. Belki de oyunlarda fark yaratıyordur bilmiyorum , o kadar da teknoloji meraklısı değilim. Ha birde kamerası daha iyi, akşam çekimlerinde ve videolarda s22'nin.
Hocam en büyük ayrıcalık zaten ekranı :) iPhone 11in siyahları beyaza çeviren ekranından sonra S22 bana nimet gibi gelmişti. Ön kameranın gece çekimleride mükemmel. iPhone 11 akşam çekimlerinde çok vasat kalıyor

S22 veya 23'e bakmıştım yanlış hatırlamıyorsam ve 8gen1 diye bir şey kullaniyormus yorumlarda cok sorunlu oldugunu ve tavsiye etmediklerini gördüm sıfır fiyati 16k civarında olması lazımdı.
S22 modelinde mevcut o işlemci. İlk çıktıgında ısınma sorunu can sıkıyordu. Şuanda OneUI5.1 ile bir nebze çözüldü. Batarya konusunda sıkıntılı ancak ben hızlı dolduğundan dolayı dert etmiyorum. Performansı çok çok iyi

Hocam en büyük ayrıcalık zaten ekranı :) iPhone 11'in siyahları beyaza çeviren ekranından sonra S22 bana nimet gibi gelmişti. Ön kameranın gece çekimleride mükemmel. iPhone 11 akşam çekimlerinde çok vasat kalıyor.

Hocam zaten iPhone 11'in kıyaslamak yanlış olur S22 geçen yılın telefonu tabii ki kamerada geçebilir.

S22 veya 23'e bakmıştım yanlış hatırlamıyorsam ve 8gen1 diye bir şey kullaniyormus yorumlarda cok sorunlu oldugunu ve tavsiye etmediklerini gördüm sıfır fiyati 16k civarında olması lazımdı.
S22 çok iyidir kendim kullanmadım ama kullanan herkes övüyordu. Sanırsam ısınma sorunu vardı demişlerdi bazıları ama bence hala güncel bir telefon.

Geri
Yukarı