iPhone 11 pil sağlığı hızlı düşüyor

10 günde 85'ten 81e düştü ya böyle devam ederse ya da pil değişimi olduktan sonra da böyle seri düşerse onu düşünüyorum.

Eğer çok fazla düşerse değişim yapın ama şu an boşa masraf.

Benim % 97 idi 1-2 ay önce.Dün kontrol ettim 93 e düşmüş.Ama 1 sene olucak cihazı alalı.% 79 a gelince değiştircem.Performans 80 ve altına inince düşmeye başlıyor zaten.
Hocam şimdi benim düşüş normal mi değil mi çözemedim bi yandan bakarsan 4 ayda 85ten 81d düştü ama 2 hafta önce 85ti şu an 81
Cidden moral bozukluğu 🙁

Hocam şimdi benim düşüş normal mi değil mi çözemedim bir yandan bakarsan 4 ayda 85'ten 81D düştü ama 2 hafta önce 85Ti şu an 81.
Cidden moral bozukluğu 🙁

Hiç şarjda kullandınız mı? Kullandıysanız normal gibi.

Hocam şimdi benim düşüş normal mi değil mi çözemedim bi yandan bakarsan 4 ayda 85ten 81d düştü ama 2 hafta önce 85ti şu an 81
Cidden moral bozukluğu 🙁
Herkeste aynı şekilde.Düşmüyor sonra hızlı hızlı düşüyor.Planlı eskitme birazda aslında.Gelen güncellemeler uygulamaların pil performansına saldırması vs.Yapacak bişey yok.

@efe170 senden önceki sahibi pili nasıl kullandı bilemeyiz. Oyun oynarken prize takıp mı kullandı veya pili %20 seviye altına düşürüp cihaz kapanıp mı fullerdi devamlı bunlarda öldürüyor pili.

Geri
Yukarı