iPhone 11 şarj sağlığı %99'a düştü

Yok kardeşim hiç normal değil. Yani telefon arkaplan da hiç işlem yapmadığı için %99'a düşme hakkı yok. Hemen garantiye ver. Bi doktora götür. Telefonun için üzgünüm...
Bu forumun amacını unuttunuz galiba siz. Forum niye var? Yardıma ihtiyacı olanlara bilgili kişiler tarafından yardım edilmesi için. Arkadaş bataryanın sağlığı hiç düşemez dememiş zaten. İlk defa İphone kullanıyor olabilir, bilgisi olmayabilir. Daha önce hiç İphone kullanmadım ve batarya sağlığı konusunda bilgim de yok. Aynı olay benim başıma gelse muhtamelen bende konu açardım. Yardım etmeyecekseniz mesaj yazma arkadaşım çık konudan?

Bu forumun amacını unuttunuz galiba siz. Forum niye var? Yardıma ihtiyacı olanlara bilgili kişiler tarafından yardım edilmesi için. Arkadaş bataryanın sağlığı hiç düşemez dememiş zaten. İlk defa İphone kullanıyor olabilir, bilgisi olmayabilir. Daha önce hiç İphone kullanmadım ve batarya sağlığı konusunda bilgim de yok. Aynı olay benim başıma gelse muhtamelen bende konu açardım. Yardım etmeyecekseniz mesaj yazma arkadaşım çık konudan?
Konuyu görünce güldüm ve bunu yazdım zaten herkes açıklamış neden aynı şeyleri tekrar yazayım ki? İroni yapmak yasak mı herkes yapıyor.
Yine de kusura bakmayın.

Daha ne olsun? :) %1 düşüş 3 ayda normal. Bazı iPhone kullanıcıları istiyor ki aylarca kullanayım hiç pil eskimesin. Fiziksel olarak mümkün değil. Zaten istediğiniz kadar titiz kullanın, birkaç yıl sonra da telefonunuzu randımanlı olarak kullanmak isterseniz mecburen pil değişimi isteyecek.

Millet aklımız ile dalga geçiyor artık.
3 ayda %1 düşmüş diye konu açan mı var şuan ve buna izin veren ?
Yok kardeşim hiç normal değil. Yani telefon arkaplan da hiç işlem yapmadığı için %99'a düşme hakkı yok. Hemen garantiye ver. Bi doktora götür. Telefonun için üzgünüm...
Neyle dalga geçebilirim? Bilmiyorum ki konu açıp soruyorum. Yazmak zorunda değilsin bir iki kişi yazıp yardımcı olmuş zaten size ne oluyor? Yöneticiler uygun görüp konuyu onaylamış size ne oluyor anlamıyorum. İlk defa iPhone kullanıyorum ve merak ettim. Yazmazsınız olur biter.

Değerli yorumun için teşekkürler dostum. Yukarıdaki arkadaşlar herkesi kendileri gibi bilgin(!) sanmış...

Çok bilmişlik yapmıyorum eğlence olsun diye yazdım bu kadar ciddiye alacağınızı nereden bileyim iki üç kişi yardımcı olmuş zaten, tekrar aynı şeyleri yazmak istemedim kırdıysam özür dilerim daha öncede alay etmek istemediğimi yazdım buraya ama yine aynı şeyleri söylüyorsunuz. Tekrar özür dilerim, herkes ironi yapıyor ben yapınca sorun oluyor. Peki...

Geri
Yukarı