iPhone 7 Plus vs iPhone 8

imotek

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir telefon almak istiyorum. Bütçeyi biraz zorlayarak iPhone 7 Plus mu almalıyım yoksa iPhone 8 mi? Lütfen düzgün bir şekilde yazın. Arasında çok fazla fiyat farkı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanım amacı önemli. Eğer yüksek batarya, daha büyük bir cihaz ve ekran istiyorsanız iPhone 7 Plus alınabilir. Ancak bu tip ihtiyaçlarınız yoksa benim önerim daha güncel, donanım olarak daha gelişmiş olan iPhone 8 olacaktır.

Arkadaşlar yeni bir telefon almak istiyorum. Bütçeyi biraz zorlayarak iPhone 7 Plus mu almalıyım yoksa iPhone 8 mi? Lütfen düzgün bir şekilde yazın. Arasında çok fazla fiyat farkı yok.
7 Plus çok daha avantajlı.
1. Çift kamera
2. Daha iyi tekli çekirdek performansı
3. %50 daha fazla RAM (3GB)
4. Daha büyük ekran
5. Daha fazla batarya kapasitesi

Daha iyi tekli çekirdek performansı mı? Vov vov vov. Apple bir yıl boyunca boşuna yeni işlemci yapmak için uğraşmış. Gidin kaç yıllık telefona binlerce lira verin siz devam.

Daha iyi tekli çekirdek performansı mı? Vov vov vov. Apple bir yıl boyunca boşuna yeni işlemci yapmak için uğraşmış. Gidin kaç yıllık telefona binlerce lira verin siz devam.
Araştırabilirsin Apple hexa-core dizilimine geçerken Ghz kıstı dolayısı ile tekli çekirdekte kısmen gerise kaldı selefine göre fakat çoklu çekirdekte %30 ilerledi ve 10nm'ye düşüldü.

Aynen kanks:

1635607766268.png

Geri
Yukarı