iPhone 11 vs Samsung Galaxy S20 FE

Bütçe
13000
Klasik Exynos değil. Exynos 990 dışında yarı yolda bırakan bir Exynos amiral gemisi işlemcisi yok. Exynos 990 güç tüketimi, performans noktasında da çok kötü. Sadece termal verimlilik olarak kötü değil.
Hocam ben sadece kamera ve sosyal medya için kullanıyorum oyun oynamıyorum sizce hangisini alayım ?

Hocam ben sadece kamera ve sosyal medya için kullanıyorum oyun oynamıyorum sizce hangisini alayım?

Bu durumda Apple en garantisi olur sebebi Instagram WhatsApp gibi programlar iOS için hazırlanıp Android'de simule edilir bu da genelde görüntü kalite kaybı veya performans dengesizlikleri oluşturabiliyor. Performans kısmı genelde olmaz da görüntüde bozulma özellikle Instagram da gözle görülür seviyede.

Hocam ben sadece kamera ve sosyal medya için kullanıyorum oyun oynamıyorum sizce hangisini alayım ?
Sosyal medya kısmında fotoğraflar videolar attığınız hikayeler daha kaliteli çıkar lakin sırf bunun için aradaki 3500 TL farkı vermeye değer mi ?
Devir tasarruf devri tabi değerlendirmesi size kalmış.

Sosyal medya kısmında fotoğraflar videolar attığınız hikayeler daha kaliteli çıkar lakin sırf bunun için aradaki 3500 TL farkı vermeye değer mi ?
Devir tasarruf devri tabi değerlendirmesi size kalmış.

Hocam iPhone 11 128 GB almayı düşünüyordum lakin fiyatı 13.000 TL gerçekten kararsızım.

Aradaki fiyat farkı için kesinlikle 11 modeli alınmaz. S20 FE alın geçin.
Instagram'a video yükleme noktasında Iphone daha iyi. Diğer türlü sosyal medya için S20 FE fazlasıyla işlevsel.
S21 FE veya S21 modellerine de baktım Exynos 2100 işlemci hakkında olumsuz yorumlar okudum genelde S20 FE alın diyorlar bunlar yerine.

Geri
Yukarı