iPhone 11 vs Samsung S22

S22'nin bataryasının çok zayıf olduğunu unutma. Onun dışında gerek kamera gerek arayüz hangi konuda kıyaslarsan kıyasla 11'den daha iyi. Ama batarya konusuna dikkat et.

Günde kaç saat çıkarır acaba.

Yukarıdaki yorumlardan anladığım S22, iPhone 14'e denk bir modelmiş. O halde geçmemek için bir sebep göremiyorum.

Yukarıda da belirttiğim gibi şimdiye kadar Android kullanmadım. Kullandığım iOS cihazları o dönemlere göre eski bile olsa fazlasıyla işimi görmüştü. Ondan dolayı çekingenliğim var.

Günde kaç saat çıkarır acaba.

Özellikleri açık bir şekilde (120Hz, AOD, Dolby vs. ) orta düzey parlaklıkta 4 saat civarı ekran süresi veriyor. Güç tasarrufunu açarsan 5.5 saat civarı veriyor. Bahsettiğim ekran süreleri, cihazı kullanmadığın saatler dahil değil tabii ki. Sabah 1 kere taksan gündüz kurtarıyor ancak akşam 7 gibi eve geldiğinde bir kere daha şarj istiyor.
Bence tek sorunu şarj, o da bu özellikteki diğer telefonlara göre. Özelliklerinden dolayı batarya sorunu göz ardı edilebilir. iPhone 11'den rahatlıkla geçebilirsin. (şahsi fikrim)

Yukarıda da belirttiğim gibi şimdiye kadar Android kullanmadım. Kullandığım iOS cihazları o dönemlere göre eski bile olsa fazlasıyla işimi görmüştü. Ondan dolayı çekingenliğim var.

Android IOS'a göre çok daha kolay bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı