iPhone 11 Yerine Bütçeyi Arttırıp 11 Pro Alınır Mı?

Nakit para her zaman iyidir ne olur ne olmaz. 10.000₺ bir telefon için çok uçuk rakam çünkü 1-2 sene sonra bir esprisi kalmıyor iPhone XS Max gibi. iPhone 11 almalısın hatta iPhone Xr bile düşünebilirsin bende Xr kullanıyorum gayet yeterli ve uzun yıllar gidebilecek bir telefon.

Nakit para her zaman iyidir ne olur ne olmaz. 10.000₺ bir telefon için çok uçuk rakam çünkü 1-2 sene sonra bir esprisi kalmıyor iPhone XS Max gibi. iPhone 11 almalısın hatta iPhone Xr bile düşünebilirsin bende Xr kullanıyorum gayet yeterli ve uzun yıllar gidebilecek bir telefon.

Eylülde zaten yeni versiyonlar çıkınca bir esprisi kalmaz gibi geliyor bana da.

XR ile arasında çok küçük bir fark var o paranın bir hayrı olmaz bana.

Son düzenleme:
Yazın telefon alacaksan niye şimdi konu açıyorsun, o zaman açman daha doğru olur. O zamanlar fiyatlar ne olur kimse bilmez. Telefon alınacaksa 2-3 gün önceden hade bilemedin 1 hafta önce filan konu açılır.

Böyle teknolojik konularda önceden plan yapmayı severim. Anında karar vermek kötü oluyor.

Dostum ciddi ciddi 10000 lira vermeyi düşünmüyorsun değil mi? Benim gözümde bir telefona en fazla 2500 lira verilir. Stabiliteden bahsetmişsin ama iphone stabilitesinde çalışan telefonlar var. Xiaomi, one+ gibi. Ben senin yerinde olsam kesinlikle one+ alırdım. Onunda fiyatları biraz uçuk ama illa çok para verecem dersen bence git one+ al. İphone den daha iyi bence. Isırılmış elmaya o kadar paralar verilmesi bana aşırı saçma geliyor. Tabi herkesin kendi fikri🤷

Kesinlikle bütçe ayırmalısın böyle bir şansın zamanın varsa. Özellikleri insanı cezbediyor. Ama bunları bir kenara bırakarak bu zamanda bu para ile inan daha karlı şeyler yapılabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı