iPhone 11'den S21 FE modeline geçilir mi?

Hermanoo

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhaba iPhone 11 64 GB 10. aya kadar garantisi devam eden bir cihaza sahibim. Arkadaşımda S21 FE 5G modeli mevcut onunda 14 ay garantisi devam ediyor ve tertemiz cihaz. Sizce iPhone 11 modelinden üste 1500TL gibi bir rakam alıp S21 FE 5G modeline geçmek mantıklı bir hamlemi olur?

Merhaba iPhone 11 64 GB 10. aya kadar garantisi devam eden bir cihaza sahibim. Arkadaşımda S21 FE 5G modeli mevcut onunda 14 ay garantisi devam ediyor ve tertemiz cihaz. Sizce iPhone 11 modelinden üste 1500TL gibi bir rakam alıp S21 FE 5G modeline geçmek mantıklı bir hamlemi olur?

Hocam S21 çok daha iyi gibi durabilir fakat bence 11 daha iyi 11 kullanıyorum her şeyi yetiyor mükemmel S22 Ultra var arkadaşımda beğenmedim S22ultraya değişmem değişir satar iPhone alırım fanboy deyin ne derseniz deyin Android'e ısınamıyorum ben IPhone'daki akıcılık vs mükemmel ekranı OLED değil fakat beni çok rahatsız etmedi A71 de kullandım onda OLED vardı fakat bana devasa fark gibi gelmedi.

Geçilmez. Bence ekran dışında 11 daha iyi bir cihaz. Kamera, oyun performansı, uygulama stabilliği ve güncelleme desteği olarak 11 önde. Ekran olarak da bence 11 çok kötü değil. 11'den geçilecek minimun Samsung cihaz S23 bence.

Evde iki telefon da var. S21 FE ekran olarak farkını ciddi bir şekilde hissettiriyor fakat iPhone 11'den S21 FE geçmek mantıksız çünkü hala özellikleri iyi ve ömrü olan bir telefon. Ayrıca Samsung'ların en sevmediğim yanı olan "tüm modellerinin aynı şeye benzemesi" bile almamak için bir sebep kendimce.
11'den geçecekseniz kesinlikle minimum S22'den itibaren bakın.

Hocam arkadaşınıza sorar mısınız snapdragon mu yoksa exynos varyantı mı?
Ciddiyim ya. 11 hala ömrü olan bir cihaz. En az birkaç sene daha tam performans götürür. Yapma etme gözünü seveyim.
Geçilmez. Bence ekran dışında 11 daha iyi bir cihaz. Kamera, oyun performansı, uygulama stabilliği ve güncelleme desteği olarak 11 önde. Ekran olarak da bence 11 çok kötü değil. 11'den geçilecek minimun Samsung cihaz S23 bence.
Hocam ikisinin de güncelleme desteği aynı zamanda biticek büyük ihtimal. İphonun daha uzun güncelleme desteği var ama ip11 daha eski, s21 hem daha güncel hem de 4 yıl android 5 yıl güvenlik güncellemesi sözü var. Kafadan hesap yapınca hemen hemen aynı.

Ayrıca Samsung'ların en sevmediğim yanı olan "tüm modellerinin aynı şeye benzemesi" bile almamak için bir sebep kendimce.
Hocam iphonelar 11 serisinden itibaren her sene aynı(benzer) dizaynı kullanıyor.

Geri
Yukarı