iPhone 11'i satıp Xiaomi Mi 10 Ultra almak mantıklı mı?

Geçen yıl iPhone 11imi eşime verdim ve 3. yılındaki Xiaomi Mi 8'ime döndüm. iOS pişmanlıktır. Benim çok fazla Office dosyaları PDF'lerle işim var çift hat kullanıyorum telefonda çift WhatsApp var mail trafiğim yoğun, bir kişiden gelen dosyayı editleyip göndermem gerekebiliyor,
iOS da bunlarda çok zorlanıyordum, Xiaomi de hepsi inanılmaz rahat.

Modlu apk seviyorum demiş. Androide geçin hatta 2 sene sonra rootlayıp rom atarsınız. IOS bildiğiniz kapalı parlak kutu.

Öncelikle şunu söylemem lazım MIUI kötü olabilir ama bu Xiaomi'nin amiral gemisi bir modeli.
Kesinlikle sorun çıkarmayacaktır yani.
Güncelleme desteği açısından da kötü olmaz.
iOS ama her şekilde fark atar orası ayrı :D

Performans olarak iPhone 11 daha iyi bir performans verir.
Kamera konusunda pek bir bilgim yok, testlere internetten bakabilirsiniz.
Su ve toza karşı koruma, yazılım, güncelleme desteği ile de iPhone 11 önde.
Mi 10 Ultra ise hızlı şarj (ama hızlı şarjda yani gerçekten hızlı :D),batarya ve ekran (ekran olarak gerek ekran paneli, çözünürlük ve yenileme hızı noktalarında fark atıyor) olarak daha iyi.
geçmenize gerek yok.
Geçecekseniz iPhone 12 Mini'ye geçebilirsiniz.

Evet oldukça mantıklı. Diğerlerinin dediğine bakmayın hem performans hem batarya hem de özellikler bakımından 10 çeker. Hele IOS'dan hiç haz etmiyorsanız, benim gibi illalah ettiyseniz kesinlikle geçin.(giriş yapamayıp yeni hesap açmışım yukarıda da yazmışım. Anlayışınız için teşekkürler.)

Sizin hatanız 🤓
Modlu APK yüklemenizi pek tavsiye etmiyorum. Yine de karar sizin efendim.

Performans olarak nerede 10 çekiyor (10 çekiyor ne zaten arkadaş :D) A13 bionic, SD 865'in çok gerisinde kalan bir yonga seti değil ki?
Üstelik yazılımı da hesaba kattığımızda performans olarak iPhone 11 daha iyi.
Hadi SD 888 olsa neyse SD 865, MIUI ile birlikte nasıl daha iyi performans veriyor?
Diğer dediklerinize bakmayacağım bile.

Son düzenleme:
Geçen yıl iPhone 11imi eşime verdim ve 3. yılındaki Xiaomi Mi 8'ime döndüm. iOS pişmanlıktır. Benim çok fazla Office dosyaları PDF'lerle işim var çift hat kullanıyorum telefonda çift WhatsApp var mail trafiğim yoğun, bir kişiden gelen dosyayı editleyip göndermem gerekebiliyor,
iOS da bunlarda çok zorlanıyordum, Xiaomi de hepsi inanılmaz rahat.
İOS'ta o dediğiniz işlemleri yaparken ben hiç zorlanmıyorum.

Geri
Yukarı