iPhone 12 alınır mı?

Android'e neden yaklaşmayacakmış acaba?

6 yıl önce çıkan 6 serisi bile hala stabil şekilde çalışırken 6 yıl önce çıkmış Android telefonlara bakın. Güncelleme konusuda dahil geçen sene aldığım Samsung telefonum (A50) Android 12 güncellemesini almayacak mesela bütçe varsa en azından kendi fikrim kesinlikle Apple.

6 yıl önce çıkan 6 serisi bile hala stabil şekilde çalışırken 6 yıl önce çıkmış Android telefonlara bakın.
Biz günümüz için konuşuyoruz şuan. Günümüz de çıkan amiral gemisi android telefon modellerinin hiç biri iphone'dan zerre kadar geri kalan yanı yok. Ayrıca 5-6 yıl önce çıkan Mİ 6 telefon modelini hala daha çatır çatır kullanıyorum. Bir telefon sadece stabilitesine göre "yaklaşılmaz" damgası yiyemez.
12K parayı androide verecek olsan onlarda üretmesini bilirler sana.

6 yıl önce çıkan 6 serisi bile hala stabil şekilde çalışırken 6 yıl önce çıkmış Android telefonlara bakın. Güncelleme konusuda dahil geçen sene aldığım Samsung telefonum (A50) Android 12 güncellemesini almayacak mesela bütçe varsa en azından kendi fikrim kesinlikle Apple.
Bu forumda kaç defa anlattım bilmiyorum, iOS cihazlarda uygulama desteğinden uzun süre güncelleme şart, Android için böyle bir şey söz konusu değil. iOS uygulama desteğinden dolayı güncellemeye zorluyor, bunun sonucunda ise genellikle batarya düşüyor. Android cihazların güncellemelerinde de genelde batarya düşer ama güncellemeye zorlamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı