iPhone 12 beklenmeli mi?

khlestov

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Hemşire
Merhaba arkadaşlar, Android kullanıcısıyım 5 yılın ardından IOS'a geçmeye karar verdim. iPhone 11 Pro Max satın almayı düşünüyordum fakat sizce 12 beklemeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 12 Mini serisinin 699 Dolardan çıkacağına dair bir söylenti var. İçerisinde A serisi değil orta kesime hitap eden B serisi işlemci olacak deniliyor. 5.4 inç boyutunda ve zaten halihazırda Apple Türkiye fiyat kur güncellemesini 6.60'da iken yaptı. Eldeki stoklar bittikten sonra gelecek olan 12'ler yeni kurdan (şuan 7.73) girecek. Bu da minimum fiyatını 9k yapar gibime geliyor. Nasıl 150 dolarlık telefon 2400'e satılıyorsa 800 dolarlık telefon 9000'e satılacaktır. Şahsen elime ilk geçen para ile 11 almayı düşünüyorum ben. Mi 10 Ultra kafamı karıştırmıyor değil ama Çinden alsan 6000 lira ödeyeceğin telefona burada 12k fiyat çekmelerini hiç anlamıyorum.

İphone 11 alsanız daha iyi olur 12 fiyatı fazla olur 11 e göre ve kutudan adaptör çıkmayabilir 11 alın aradaki farka hızlı şarj alın.
11 alacak olursam 11 pro max alacağım kutu içeriğinde hızlı sarj var diye biliyorum
iPhone 12 Mini serisinin 699 Dolardan çıkacağına dair bir söylenti var. İçerisinde A serisi değil orta kesime hitap eden B serisi işlemci olacak deniliyor. 5.4 inç boyutunda ve zaten halihazırda Apple Türkiye fiyat kur güncellemesini 6.60'da iken yaptı. Eldeki stoklar bittikten sonra gelecek olan 12'ler yeni kurdan (şuan 7.73) girecek. Bu da minimum fiyatını 9k yapar gibime geliyor. Nasıl 150 dolarlık telefon 2400'e satılıyorsa 800 dolarlık telefon 9000'e satılacaktır. Şahsen elime ilk geçen para ile 11 almayı düşünüyorum ben. Mi 10 Ultra kafamı karıştırmıyor değil ama Çinden alsan 6000 lira ödeyeceğin telefona burada 12k fiyat çekmelerini hiç anlamıyorum.
Çok haklısın ama ne desek boş bu fiyatlara eskiden araç satın alabilirdik şimdi 12-13 bin tl telefona vermeyi planlıyoruz

İphone alın benim bir ustam çinden telefon aldı fakat gümrüğe takıldı yalan oldu işinizi riske atmayın sakın alın 11 rahat rahat kullanın.Diğer markaları önermiyorum.

İphone alın benim bir ustam çinden telefon aldı fakat gümrüğe takıldı yalan oldu işinizi riske atmayın sakın alın 11 rahat rahat kullanın.Diğer markaları önermiyorum.
Şahsen alamam zaten ama Mi 10 Ultra'yı kendim çine gidip alıp gelip pasaportuma kayıt yapsam 1000 lira ucuza alıyorum şahsen. 120W hızlı şarj aklımı karıştırmıyor değil. Kullandığım Mi 9T 1 saatte %80 şarj oluyorken Mi 10 Ultra 5 dakikada 40 25 dakikada 100 şarj iddaa ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı