iPhone 12 hangi renk alınmalı?

Deagle762

Centipat
Daha fazla  
Yakın zamanda iPhone 12 alacağım fakat 3 renk arasında kararsız kaldım. Siyah, beyaz ve mavi renkler. İçimden mavi renk almak geliyor farklılık olması amacıyla. Fakat içimde boya atması gibi sorunla karşılaşır mıyım gibisinden bir türtü var. Bu sorunla karşılaşır mıyım veya siz hangi rengi tercih ederdiniz?

Yakın zamanda iPhone 12 alacağım fakat 3 renk arasında kararsız kaldım. Siyah, beyaz ve mavi renkler. İçimden mavi renk almak geliyor farklılık olması amacıyla. Fakat içimde boya atması gibi sorunla karşılaşır mıyım gibisinden bir türtü var. Bu sorunla karşılaşır mıyım veya siz hangi rengi tercih ederdiniz?

Hor kullanmadığın sürece neden boya atsın ki? Tofaş mı bu? Ona göre boya atıyorlardır üstüne.

Dostum bunu marketten aldigin sprey boyayla boyamiyorlar yani. İlk kez böyle boya atması duydum. Arkadaşın dediği gibi Tofaş degilki bu. Ayrıca sıfır alacaksanız IP12 almanızın sebebi ne?
Bazı yorumlar gördüğüm için konu açmak istedim. İlkte bende öyle düşündüm.🙃
Ayrıca alma sebebim bu zamana kadar Android ile devam etmem ve bir farklılık yaşamak.

Ben de mavi rengini seviyorum cihazın. Boya atması konusunda bilgim yok ama en fazla ne olabilir böyle küçük şeyler yüzünden daha istemediğiniz cihazı almayın derim.
Pek takılcak değilim hocam. Bir iki yorum gördüm ve konu açma türtüsü oldu içimde sadece.

Bence yeşil alın çok hoş bir rengi var.
Doğrudur hocam fakat ben pek sevemedim. :/

Geri
Yukarı