iPhone 12 mi 13 mü 14 mü?

die

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, iPhone 11 cihazımı değiştirmeyi düşünüyorum. Aklımda yukarıdaki modeller var. Mesela 14 Plus veya 13 Pro.
Hangisi alınmalı? Düz modellerin birini almış olsam bile iPhone 11 ile fark yaratırlar mı?

Merhaba, iPhone 11 cihazımı değiştirmeyi düşünüyorum. Aklımda yukarıdaki modeller var. Mesela 14 Plus veya 13 Pro.
Hangisi alınmalı? Düz modellerin birini almış olsam bile iPhone 11 ile fark yaratırlar mı?

14 Plus. iPhone 14 Pro ve Pro Max'tan daha büyük. Yine de fark yaratırlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
14 Plus alınmaz. Bomboş bir model. 13 Pro öneririm ancak o fiyata zaten 14 Pro var.
Evet fakat şuan inceliyorum Apple son 3 ayda hiç ekran tedariği yapmamış 14 Plus için dünyadaki servislere acaba hiç kullanılmadığından mı yoksa sorunsuz olduğundan mı bilmiyorum.

Evet fakat şuan inceliyorum Apple son 3 ayda hiç ekran tedariği yapmamış 14 Plus için dünyadaki servislere acaba hiç kullanılmadığından mı yoksa sorunsuz olduğundan mı bilmiyorum.
Plus modelinin satışı diplerde. Kaldı ki Apple zaten bu modeli önümüzdeki serilerde kullanmayacak.

14 Plus. iPhone 14 Pro ve Pro Max'tan daha büyük
14 Pro Max'ten büyük değil dostum.

İkisi arasında 13 Pro ama fiyatı uçtuğu için o fiyata çıkabiliyorsan 14 Pro almanı tavsiye ederim. Düz model alacaksan hepsi 60Hz olduğu için 14 almak daha mantıklı olur.

Fiyat zorlamayacak ise 14 serisine yönelin.

Geri
Yukarı