iPhone 12 Pro vs iPhone 13

Kontrol

Kilopat
Merhaba,
iPhone 12 Pro 256 GB ile iPhone 13 128 GB arasında kaldım. İkisi de yurt dışı ve garanti süreleri 1 yıl olacak. Bu cihazlardan hangisini seçmeliyim kararsız kaldım.
Fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Yurt dışı imkan doğrultusunda ise önerinizden ziyade 14 Pro mantıklı tercih olur. Bütçe sıkıntılı ise güncellik açısından 13 tercih edilmeli diye düşünüyorum.

Merhaba,
iPhone 12 Pro 256 GB ile iPhone 13 128 GB arasında kaldım. İkisi de yurt dışı ve garanti süreleri 1 yıl olacak. Bu cihazlardan hangisini seçmeliyim kararsız kaldım.
Fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
Paran var gibi görünüyor, iCloud kullanıp iPhone 13 128 GB alabilirsin, ama az fotoğraf çekiyorsan yine alabilirsin ama seneye iPhone 14 çıkacak yani tekrardan :D

Bence 13 alın. 13'ün kamerası 12 Pro'dan daha iyi. İşlemcisi 1 nesil daha güncel. 1 sene daha fazla güncel kalacak.

Paran var gibi görünüyor, iCloud kullanıp iPhone 13 128 GB alabilirsin, ama az fotoğraf çekiyorsan yine alabilirsin ama seneye iPhone 14 çıkacak yani tekrardan :D

13 ile 14 neredeyse birebir aynı zaten. Bir kaza algılama falan yok o da bizim ülkede çalışmıyor zaten. iCloud 50GB aylık 7TL o alınırsa 128 GB gayet yeterli olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı