iPhone 12 Pro vs iPhone 13

yasin411

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar mühendisi öğrencisi
İkisi arasında kaldım. Ve sorduğum kişilerden bir kısmı iPhone 12 Pro, bir diğer kısmı iPhone 13 dedikleri için konu açma gereği duydum. Önerilerinizi bekliyorum.

İkisi arasında kaldım. Ve sorduğum kişilerden bir kısmı iPhone 12 Pro, bir diğer kısmı iPhone 13 dedikleri için konu açma gereği duydum. Önerilerinizi bekliyorum.
bence 13 neden diye sorarsanız aralarında 400mah fark var, bir nesil işlemci farkı, 0.2Ghz İşlemci Gigahertz'i ve 40k Antutu puanı bulunmakta.

iPhone 12 Pro'nun 6GB RAM'i var, 13'ün 4GB. 12 Pro da A14 Bionic Çip varken, 13 de ise A15 Bionic çip var. 13'ün bataryası daha iyi ve Çentik daha küçük kamera kısmında da gayet iyi.

Adsız.jpg

Hocam kesinlikle 13. Ekranı daha büyük olsun diye performanstan ve ömürden kısmanın manası yok ve o kadar küçük bir ekranı yok kırmızı olanını kullandım gayet ideal boyutta.

12 Pro da 14 Bionic Çip varken, 13 de ise A15 Bionic çip var
Fark edilecek bir farkları yok.
13'ün bataryası daha iyi ve Çentik daha küçük kamera kısmında da gayet iyi.
412 mah bir fark var, yine göze gelecek bir fark yok.
İphone'larda pro serileri düz serilere göre çok premiumdur. Pro serisi ve normal düz seriyi kullanmış birisi bunu rahatlıkla bilebilir.
Nasıl alacağınızı bilmiyorum ama aynı paralarsa 12 Pro tercih edilmeli. Eğer 13 daha ucuzsa 13 de tercih edilebilir.
Ama ben olsam 12 Pro'nun üstüne çıkmak istiyorsam 13 Pro alırım.

12. nesil batarya performansı kötü. 13 alın.

13 ile 12 Pro arasında 2+ saat kullanım farkı var ayrıca bu testler Wi-Fi'de yapılıyor. Bir de LTE'de düşünün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı