iPhone 12 Pro vs iPhone 13

Ekranı orijinaliyle değiştirilmiş onun dışı bir şeyi yok
Hocam ekran değişimi nerde yapılmış ? Bazı telefoncular yan sanayi ürünler kullanıp orjinal falan diyor.
Ekranı kırılan bir cihaz hasar almış demektir :) Hasarın boyutunu,anakarta zarar verip vermediğini bilemeyiz.
Bu arkadaşa da katılıyorum. Ek olarak ekranları değişen İphoneların Face İD'lerinde falan sıkıntı olabiliyor. Ekran değişimi yetkili bir Apple servisinde yapıldıysa problem olmaz.

Birde fiyat nedir ?

Hocam ekran değişimi nerede yapılmış? Bazı telefoncular yan sanayi ürünler kullanıp orijinal falan diyor.

Bu arkadaşa da katılıyorum. Ek olarak ekranları değişen IPhone'ların Face ID'lerinde falan sıkıntı olabiliyor. Ekran değişimi yetkili bir Apple servisinde yapıldıysa problem olmaz.

Bir de fiyat nedir?

12 Pro'yu soruyon galiba fiyat kanka indirimi olarak 25k ya veriyor

12 Pro'yu soruyon galiba fiyat kanka indirimi olarak 25k ya veriyor
Hocam cihaz ne zaman alınmış, garantisi var mı ? Bir de dediğim gibi ekran değişimi falan nerede yapılmış ?
Eğer kozmetiğinde falanda sorun yoksa tercih edilebilir. Ama ekranın yetkili bir serviste değişmiş olması lazım yoksa önermiyorum tercih etmenizi.

Hocam cihaz ne zaman alınmış, garantisi var mı? Bir de dediğim gibi ekran değişimi falan nerede yapılmış?
Eğer kozmetiğinde falanda sorun yoksa tercih edilebilir. Ama ekranın yetkili bir serviste değişmiş olması lazım yoksa önermiyorum tercih etmenizi.

Bilmiyorum ama telefoncuda olmuş hangisi sormadım. Artık önemli değil ya 13 alacağım 1 yıl sonra da upgrade ederim. Şu an 12 Pro'yu alsam 2-3 ay sonra bir sorunu kaldıramam kafam rahat olsun dedim.

Bilmiyorum ama telefoncuda olmuş hangisi sormadım. Artık önemli değil ya 13 alacağım 1 yıl sonra da upgrade ederim. Şu an 12 Pro'yu alsam 2-3 ay sonra bir sorunu kaldıramam kafam rahat olsun dedim.
Telefoncuda falan değiştiyse bence de pek bulaşmayın hocam. Yan sanayi falan takıp orjinal diyorlar. Sıfır alın kafanız rahat olsun. 12 Pro cidden güzel bir cihaz ama ikinci el için bir şey diyemiyorum. Sıfırları da alınacak gibi değil zaten.

Hayatında 12 pro kullanmamış arkadaşların yorum yazması çok enteresan. Eline almamış, sağlamlığını ve ağırlığını elinde hissetmemiş arkadaşların yok 13 şöyle yok böyle söylemleri insanları gereksiz bir alıma sokuyor. Abicim, pro serileri apple firmasının premium serisidir. Fiat markasının 240 km hız yapan aracını alacağıma, 220 km yapan chevrolet aracını alırım. Herşey 0,2 ghz hız farkı değildir. Güncelleme demiş arkadaşlar. Bu iki telefonda asgari 5 sene güncelleme alır. Ama bizler ortalama olarak genelde 1-2 sene içinde telefonumuzu değiştiririz. Yani her ikisininde güncelleme sorunu olmaz. Batarya, kimse herhalde 19 saat video seyretmiyordur. İki cihazda bir günü rahat çıkartıyor. Pro çelik, 13 aluminyum kasa. Sözün kısası, prestij istiyorsan 12 pro , 13 pro, 14 pro alabilirsin. Gündelik kullanım içinde 13 değil 14 ü tavsiye ederim. 13 ün 12 den bence farkı yok. Ver 17-18 iphone 12 kullan. Mümkünse copy paste yorumlar atmayın. Buraları insanlar okuyor ve yanlış yönleniyorlar. İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı