iPhone 12 Pro vs iPhone 13

Batarya dışında 13'ün ne artısı var? Kamera desen 12 Pro genel olarak daha iyi, tasarım daha iyi, donanım daha iyi.

A15 bionic in verimlilik dışında ciddi bir avantajı yok. 12 Pro da A14+6 GB RAM var. Donanım olarak da 12 Pro daha güçlü.

Katılmıyorum. 7 6Sden 1 yıl sonra ortaya çıktı. İkisinin de güncelleme desteği iOS 15'te bitti. 12 Pro da 6 GB RAM olduğu baz alındığında ikisinin de güncelleme desteğinin aynı anda bitme ihtimali yüksek.

Yanlış tercih yaptığını düşünüyorum. Yine de hayırlı olsun.
Birini ikinci el birini sıfır alacak. Sıfır olarak 12 Pro alabilecek olsa 12 Pro önerirdim zaten.

Birini ikinci el birini sıfır alacak. Sıfır olarak 12 Pro alabilecek olsa 12 Pro önerirdim zaten.

Hocam 25k e ikinci el 12 Pro aldım. Cihazı görsen 0 gibi. Gram çizik yamulma en ufak bir olumsuzluk yok. İkinci el alınmaz yanlış bir düşünce. Temiz sorunsuz bulunursa alınabilir.

Hocam 25k e ikinci el 12 Pro aldım. Cihazı görsen 0 gibi. Gram çizik yamulma en ufak bir olumsuzluk yok. İkinci el alınmaz yanlış bir düşünce. Temiz sorunsuz bulunursa alınabilir.
Herkes güvenemiyor ve cihazdan anlamıyor.

Ben yine de ikinci el alacaklara yardımcı olmaya çalışıyorum.

Hocam olabilir ama ikinci el biraz şans işi. 12 Pro'ların sıfırları da almış başını gitmiş 40k falan yazıyolar sitelerde. Sıfır alıcaksa 13 en mantıklısı, 2.el almak isterse de 12 Pro en mantıklısı. İki cihazı sıfır olarak düşünsek ve aynı para olsalar 12 Pro çok çok önde oluyor.

Konu sahibi bir dostum aracı olacak demişti, eğer güveniyorsa ve temiz bir cihaz olduğunu düşünüyorsa 12 Pro'da değerlendirilebilir.

O konuda sıkıntı düzgün/güvenilir insan bulmak zaten. Çok fazla kaza ve sıkıntı olabiliyor da sonuçta. O yüzden insanların bune güvenememesi ve önerememesi normal.

Hocam olabilir ama ikinci el biraz şans işi. 12 Pro'ların sıfırları da almış başını gitmiş 40k falan yazıyolar sitelerde. Sıfır alacaksa 13 en mantıklısı, 2.el almak isterse de 12 Pro en mantıklısı. İki cihazı sıfır olarak düşünsek ve aynı para olsalar 12 Pro çok çok önde oluyor.

Konu sahibi bir dostum aracı olacak demişti, eğer güveniyorsa ve temiz bir cihaz olduğunu düşünüyorsa 12 Pro'da değerlendirilebilir.

Hocam 12 Pro'ya 40k TL verilmez. Bu konuda size katılıyorum. 0 alınacaksa 13 almak daha mantıklı. İkinci eli dert etmeyen biri için 12 Pro kesinlikle daha iyi bir tercih olur diye düşünüyorum.

Hocam 12 Pro'ya 40k TL verilmez. Bu konuda size katılıyorum. 0 alınacaksa 13 almak daha mantıklı. İkinci eli dert etmeyen biri için 12 Pro kesinlikle daha iyi bir tercih olur diye düşünüyorum.
Konu sahibi bir dostum aracı olucak demişti, eğer güveniyorsa 2. el 12 Pro'ya bakabilir. Cihaz daha önce açılmamışsa, değişen parçası yoksa, pili orjinalse ve kozmetiği de iyiyse alınabilir bence.

Konu sahibi bir dostum aracı olacak demişti, eğer güveniyorsa 2. el 12 Pro'ya bakabilir. Cihaz daha önce açılmamışsa, değişen parçası yoksa, pili orijinalse ve kozmetiği de iyiyse alınabilir bence.

Ekranı orijinaliyle değiştirilmiş onun dışı bir şeyi yok

Geri
Yukarı