iPhone 12 şarjı azalıp artıyor

ahmeterenK

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İNTEL İ5 14600KF RTX4070 32GB 6000MHZ RAM 1TB SSD 1000W POWER SUPPLY KASAM NZXT H9 ELİTE
Meslek
ELEKTRİK ELEKTRONİK BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİ
Bende iPhone 12 var ve sıfır. Az önce şarjı %35 iken 4-5 dk sonra baktığımda %76 oldu, ardından Allah Allah dedim, bir kapatayım belki hata olmuştur. Ama tekrar açtığımda şarj %79'a yükselmişti, pil sağlığına baktığımda %100 görünüyor, neden acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
batarya ölmüş
Sıfır hocam?
Bende iPhone 12 var ve sıfır. Az önce şarjı %35 iken 4-5 dk sonra baktığımda %76 oldu, ardından Allah Allah dedim, bir kapatayım belki hata olmuştur. Ama tekrar açtığımda şarj %79'a yükselmişti, pil sağlığına baktığımda %100 görünüyor, neden acaba?
Direk iade edin. @KİNGSEMİH onun dediğini de deneyin.

Telefonu DFU modu ile sıfırlayın.

Ürün sıfır olarak bilindik bir mağazadan aldıysanız, uzun süre rafta beklediğinden pil ölmüş olabilir. Bu neden ile cihazı garantiye vermenizi ve değişim talep etmeniz gerektiğini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı