iPhone 12 vs iPhone13

dr1.6

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/ Müzisyen
Herkese selam. Aslında aklımda iPhone 11'de var ama onu başlığa yazmadım. Soruya onu da dahil edebilirsiniz. Bu 3 cihazın da 128 GB'lik versiyonlarından hangisini almalıyım sizce? Aslında daha ucuz bir Android cihaz alacaktım fakat orta segment Android cihazlar bile 10 bin TL'nin üstüne çıkınca iPhone almak daha mantıklı geldi. Mevcut olan bütçenin üzerinde yılbaşında elime bir miktar para geçecek onu da ekleyince bir şekilde borç harç iPhone 13'e ulaşabiliyorum. Sizce değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her türlü 13 daha iyi. Daha iyi işlemci, daha iyi kamera, daha iyi batarya, Ekranda daha iyi parlaklık (800nits), Sinematik mod, yazılımsal olarak avantaj bir sene daha fazla güncelleme alacak, ekran kasa oranı 13'ün daha iyi çentik daha küçük 13'ün.

iPhone 13 serisinde en iyi özellik bana göre çentik, 11 ve 12 serisinin tümünde çentik daha büyük 13 serisindeki çentik daha küçük ve daha güzel duruyor.

Son düzenleme:
Her türlü 13 daha iyi. Daha iyi işlemci, daha iyi kamera, daha iyi batarya, ekranda daha iyi parlaklık (800nits), sinematik mod, yazılımsal olarak avantaj bir sene daha fazla güncelleme alacak, ekran kasa oranı 13'ün daha iyi çentik daha küçük 13'ün; alın.

iPhone 13 serisinde en iyi özellik bana göre çentik, 11 ve 12 serisinin tümünde çentik daha büyük 13 serisindeki çentik daha küçük ve daha güzel duruyor.

Hem 11 de kalın çerçeveler göze çarpmıyor değil.

12 ile 13 arasında 1000 TL ye yakın bir oynuyor sanırım. Bana da 13 almak daha mantıklı geldi. Böyle pahalı bir iphone almak istememin sebebi de bir nevi yatırım aslında. Neredeyse değeri hiç düşmeyen bir cihaz.

Herkese selam. Aslında aklımda iPhone 11'de var ama onu başlığa yazmadım. Soruya onu da dahil edebilirsiniz. Bu 3 cihazın da 128 GB'lik versiyonlarından hangisini almalıyım sizce? Aslında daha ucuz bir Android cihaz alacaktım fakat orta segment Android cihazlar bile 10 bin TL'nin üstüne çıkınca iPhone almak daha mantıklı geldi. Mevcut olan bütçenin üzerinde yılbaşında elime bir miktar para geçecek onu da ekleyince bir şekilde borç harç iPhone 13'e ulaşabiliyorum. Sizce değer mi?

İkinci el iPhone 12 Pro almanı tavsiye ederim. Apple'ın çok iyi kalite sunduğu seriler Pro serileridir.

Yeni konular

Geri
Yukarı