iPhone 12 ya da iPhone 13 Pro veya iPhone 14

Profesör0001

Femtopat
Daha fazla  
Selam sizce iPhone 12 mi almalıyım iPhone 13 Pro mu iPhone 14'ü beklemeli miyim? Çok oyun oynayan birisi değilim Android'den Apple'ye geçeceğim çok fotoğraf da çekinmem ama Instagram için diğer telefonlara nazaran farkını koysun yeter.

Ek olarak vatandan almayi düşünüyorum sizce stoklar yenilenir mi yenilenirse ne zamana yenilenir tahmini?

Son düzenleyen: Moderatör:
14 serisinin çıkmasına daha 1 yıl var. Dediğin işler için de bu kadar pahalı telefon almana gerek yok. S20 FE ve S21 serisi fazlasıyla iş görür. Daha ucuz modeller bile işini görür.

Ama Apple istiyorum 13 de iyiymiş, 12 yerine 13 alabilirim.

Ama Apple istiyorum 13 de iyiymiş 12 yerine 13 alabilirim.

Adam Apple istiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam sizce iPhone 12 mi almalıyım iPhone 13 Pro mu iPhone 14'ü beklemeli miyim? Çok oyun oynayan birisi değilim Android'den Apple'ye geçeceğim çok fotoğraf da çekinmem ama Instagram için diğer telefonlara nazaran farkını koysun yeter.

Ek olarak vatandan almayi düşünüyorum sizce stoklar yenilenir mi yenilenirse ne zamana yenilenir tahmini?

Hocam bence iPhone 13 alın, hem iPhone 12'ye göre biraz daha uzun ömürlü olur, hem de uzun bir süre sıkıntı yaşatmaz, iPhone 14'ün çıkmasına daha çok var, ki bnece hız konusunda diğer Apple telefonlarındada edindiğimiz tecrübelere göre iPhone 14 le iPhone 13 arasında çokda bir fark olmaz büyük ihtimalle, bundan dolayı iPhone 13 alsan bile iPhone 14 çıktığında iPhone 13aldıoğına çok da pişman olmazsın, bence iPhone 13 al hatta alabiliyorsan Pro falan al bence.

14'ün çıkmasına çok falan yok. Bütçe sıkıntınız yoksa 14ü bekleyin 3 ay kalmış şurada. 13'ten aşağısı alınmaz ama sorarsanız yine de.

3-4 ay fazla bir süre, ki zaten diyelim iPhone 14 çıktı, büyük ihtimalle fiyatı gene alınamicks bir derecede olur, ki bence fiyatı en az bir 30-40 bin TL arasında olur büyük ihtimalle, o yüzdne bence şu anda iPhone 13 almak çok çok çok daha fazla mantıklı.

Geri
Yukarı