iPhone 13 beklenmeli mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
2
Yer
İzmir
Arkadaşlar merhaba. Şu an 11 bin TL param var, yakın zamanda iPhone 12 aldım ve iade ettim. Biraz düşününce bu kadar para vermişken en azından 6 ay sonra çıkacak olan iPhone 13 mini ya da iPhone 13 almaya karar verdim. Sizce bu şekilde mantıklı mı?

Arkadaşlar merhaba. Şu an 11 bin TL param var, yakın zamanda iPhone 12 aldım ve iade ettim. Biraz düşününce bu kadar para vermişken en azından 6 ay sonra çıkacak olan iPhone 13 mini ya da iPhone 13 almaya karar verdim. Sizce bu şekilde mantıklı mı?
Acil bir isiniz yoksa beklenebilir bence. Ekran tazeleme hizini arttirirlarsa cok iyi olacak.

iPhone'un ne yapacağı belli olmaz. Bence şimdiden alın telefonunuzu. Bazen neredeyse aynı telefonu çıkartıp ismini değiştiriyorlar, bazen de çağ açıyorlar. (Güya)

Bence iPhone 11 yeterli olur. Kalan parayla başka şeyler yapabilirsin.

Ben olsam iPhone 11 alıp diğer parayla başka bir yere harcardım zaten iPhone 7'den sonra IPhone'lar bana göre mükkemmel. hiçbir şeyden ödün vermiyor 11 fakat modeli yüksek olsun güncel olsun derseniz mantıklı.

Zaten çıkacak olan iPhone da aynısı olacak. :)
Apple'ın desteğini düşürsek aynı gelecek olan cihazı beklemek zaman kaybı olur.

Telefonu ne için kullanacaksınız?
Günlük kullanım, Instagram gibi işlerde 12 yeterli.
Eğer oyun için alıyorum diyorsanız beklenebilir. Ekran tazeleme hızının artması muhtemel.

Paranızı Dolara çevirip iPhone 13 çıktığında fiyatı düşecek olan iPhone 11'i alıp kalan paranızı başka yerlere harcayın bence.

Zaten çıkacak olan iPhone da aynısı olacak. :)
Apple ın desteğini düşürsek aynı gelecek olan cihazı beklemek zaman kaybı olur.
Ayni falan olmuyor? Degismeyi sadece tasarim mi zannediyorsunuz :D?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı