iPhone 13 pili hızlı bitiyor

DarkkihnV2

Centipat
Daha fazla  
İyi günler, ben 1 hafta önce iPhone 13 aldım. Lakin pili normal tüketimde hızlı bitiyor, her 8-10 dakikada pili gidiyor. Normal midir? Bütün çözümleri denedim fakat olmuyor sarjı halen hızlı bitiyor.
iOS sürümüm 16.3

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler, ben 1 hafta önce iPhone 13 aldım. Lakin pili normal tüketimde hızlı bitiyor, her 8-10 dakikada pili gidiyor. Normal midir? Bütün çözümleri denedim fakat olmuyor sarjı halen hızlı bitiyor.
iOS sürümüm 16.3
Her 10 dakikada 1 pili gidiyor demişsiniz, bu yaklaşık 900-1000 dakika eder. Bu da 14-16 saat kullanım demek. Normalin üstünde bile. Telefonlar genelde 8 saat civarı ekran süresi verir, sizinki de gayet normal.

Hızlıdan kastınız tam şarj ile günlük kullanımda kaç saat gidiyor?

Parlaklıkdan olabilir veya pili tasarruf ayarlardan açmanız gerekebilir olmuyorsa telefonculara sorarsanız daha iyi olabilir

Eğer ürünün kusurlu olduğunu düşünüyor iseniz telefonu değiştirin derim kafa yormaya gerek yok.
Satıcı olsanız üzerinden 1 hafta geçen ürünü iade alır mısınız ?

iOS sürümüm 16.3
Adaptör ve pil orijinal mi ? Pil yüzdesi nedir ?

iOS sürümüm 16.3
8-10 dakika da kullanımda %1 pil mi gidiyor ?

Satıcı olsanız üzerinden 1 hafta geçen ürünü iade alır mısınız?

Adaptör ve pil orijinal mi? Pil yüzdesi nedir?

8-10 dakika da kullanımda %1 pil mi gidiyor?

14 gün içerisinde üründen memnun kalmadığını yahut beğenmediğini söyleyerek cayma hakkını kullanabilir ve 1 hafta kullanmışsın ben almam deme gibi bir hakkı yok satıcın eğer derse tüketici hakem heyetine başvuru bulunarak şikayetini gerçekleştirir.

14 gün içerisinde üründen memnun kalmadığını yahut beğenmediğini söyleyerek cayma hakkını kullanabilir ve 1 hafta kullanmışsın ben almam deme gibi bir hakkı yok satıcın eğer derse tüketici hakem heyetine başvuru bulunarak şikayetini gerçekleştirir.
1 Hafta içerisinde satıcı kabul etmez. Bunu belirttim.

Geri
Yukarı