iPhone 13 Pro Max ahizesine kahve döküldü

Kendime iPhone 12 Pro Max almıştım, iPhone 11 Pro'nun üzerinde bir çizik vardı o rahatsız edince diğerine geçtim, ama şimdi kendime güvenemiyorum bir şey dökülür üzerine diye :D
Hayırlı olsun mümkün mertebe yaklaştırmayın öyle ortamlara ve kutudan çıkar çıkmaz ekran koruması ve kılıf takın mutlaka. :D

Merhaba arkadaşlar, belki saçma olacak ama 2gün önce iPhone 13 Pro Max satın aldım. Dün akşamda keyfini yapayım derken ahizesine az bir şey Türk kahvesi döküldü. Telefon açıp konuşurken hiçbir şey yok ses aynı geliyor sizce bir şey olmuş mudur? İçine nüfuz etmiş midir dökülen kahve?

devre temizleme spreyi sıkın ahizeye ardından diş fırçası ile temizleyin bişey kalmaz. Devre temizleme spreyi uçucu olduğu için hem tertemiz yapar iz bırakmaz hemde 10 dakikaya yok olur. Kolonya gibi düşünebilirsiniz ama aromasız vb. hali kısacası alkol.

devre temizleme spreyi sıkın ahizeye ardından diş fırçası ile temizleyin bişey kalmaz. Devre temizleme spreyi uçucu olduğu için hem tertemiz yapar iz bırakmaz hemde 10 dakikaya yok olur. Kolonya gibi düşünebilirsiniz ama aromasız vb. hali kısacası alkol.
Şimdi yakından ışıkla baktımda az birşey kahverengi olmuş bende bilmeden işlem yapmak istemiyorum.

Hayırlı olsun mümkün mertebe yaklaştırmayın öyle ortamlara ve kutudan çıkar çıkmaz ekran koruması ve kılıf takın mutlaka. :D

Babamada iPhone 13 Pro Max aldım, aldığım gibi hemen ekran koruyucusu kılıf taktırdım. Sonra 35 bin TL kafama yıkılır.

Şimdi yakından ışıkla baktımda az bir şey kahverengi olmuş bende bilmeden işlem yapmak istemiyorum.

Tamam kahve kurumuşdur. Bir telefoncuya gidip rica edin deyin ki abi ahizesine kahve döküldü devre spreyi ile temizler misin? 20-30 TL'ye temizlerler. Hatta ücret bile almaz.

Geri
Yukarı