iPhone 13 Pro Max'ten Samsung S23 Ultra'ya geçmek

Bütçe
22000
Sony a7IV makineye 50mm ve 70-200 lense sahibim dostum zaten… her gün bunlar ile kampüse gitmek olmuyor…

Başka yolu yok gibi dostum, 6K veremem kayıt için…

Tanıdık var o yüzden pek sorun olacağını sanmam.
S23U için şuan kayıt olmaz. İlerde de olacağını sanmıyorum.

Olursa server üzeri olur. Hem çok pahalı olur, hemde İMEİ uçma ihtimali var.

Mantıklı değil diyenler, telefona gayet yeterli diyorsunuzda şu an S9 modelide yeterli, daha iyisine geçme fırsatı varken neden yeterli olanı kullansın ki? Bana kalırsa yeterli olanı kullanırım ama herkes ben değil, veya siz değil.

13 Pro modelinden S23 Ultra modeline geçilebilir, daha iyi bir telefon. Özellikle panel ve kamera olarak dağlar kadar fark var aralarında.

Screenshot_20230222-180907-577.png

Fn_SGZkWQAMT7lZ.jpg

FoAGkQbXoAQhLdn.jpg

12 Milyon aboneye sahip Dünya'nın en iyi teknoloji editörlerinden birisi olan kanalın kamera karşılaştırması (14 Pro):

Screenshot (263).png

Screenshot (262).png

S23 Ultra modeli 14 Pro modeline bile ezici bir üstünlük sağlarken 13 Pro'dan niye geçilmesin? Ayrıca S23U'nun 13 Pro modeline göre fazladan 1 yıl daha güvenlik güncellemesi desteği var. SoC'da daha iyi olduğu için doğrudan daha uzun bir kullanım ömrü sunar. Ayrıca batarya olarakta 13 Pro modelinden çok daha iyi, zira 8 Gen 1 gibi elektirik santrali bir SoC yok S23 Ultra'da.

@Tesla Bobini hocam yanlış olan nedir? Düşündürücü atanın düşünmekten başka vasıfı yok zaten. Sizin niye beğenmedim attığınızı merak ettim.
13 Pro Max son derece iyi ve güzel bir telefon. S23 Ultra zaten ondan iyi evet ama geçiş geçersiz olur. iPhone 11 kullanan biri olsa mantıklı ama diğer türlü bana göre değil mesela 13 Pro Max'ten bu sene çıkacak olan 15 Pro'ya geçilir.

Ayrıca buna da bakmanızı öneririm;

13 Pro Max son derece iyi ve güzel bir telefon. S23 Ultra zaten ondan iyi evet ama geçiş geçersiz olur. iPhone 11 kullanan biri olsa mantıklı ama diğer türlü bana göre değil mesela 13 Pro Max'ten bu sene çıkacak olan 15 Pro'ya geçilir.

Ayrıca buna da bakmanızı öneririm;

Sırf Apple diye söylemiyorsanız hiçbir şey bilmiyorum.15 Pro ile 13 Pro arasındaki fark S23 Ultra ile 13 Pro arasındaki farktan daha çok olmayacak %99. Daha az olacağını da zannetmiyorum o ayrı.

Yeni konular

Geri
Yukarı