IPhone 13 satıp 12 Pro Max almak mantılkı mı?

proesthuskara

Centipat
Daha fazla  
Babamların şirkette 2-3 yılda bir telefon yeniliyorlar, eski telefonları çok ucuza veriyorlar şu an iPhone XR kullanıyorum mesela.

En fazla 1 sene içinde iPhone 13'ü(128 GB) verecekler.

İnternette 256 GB iPhone 12 Pro Max buldum pil sağlığı 96(YD değil) Fiyatı: 21K

EasyCep.com'a satarsam 19 bin 429₺'ye alıyorlar.

Büyük ekranlı telefon istiyorum.
(Android önermeyin)

Sizce Pro Max diye 12'ye geçmeye değer mi?
12'nin ne kadar ömrü kaldı?

Letgo'ya da Sahibinden gibi sitelerden daha yükseğe ilan ver demeyin. Babam eskiden 6S satmayı denedi insanlarla uğraşılmıyor. Ben denesem de izin vermezler.

EasyCep'e pek güvenmiyorum. Bence 13 kullanmaya devam edin.

Babamların şirkette 2-3 yılda bir telefon yeniliyorlar, eski telefonları çok ucuza veriyorlar şu an iPhone XR kullanıyorum mesela.

İnternette 256 GB iPhone 12 Pro Max buldum pil sağlığı 96(yd değil) fiyatı: 21k.

(Android önermeyin)

Letgo'ya da sahibinden gibi sitelerden daha yükseğe ilan ver demeyin. Babam eskiden 6S satmayı denedi insanlarla uğraşılmıyor. Ben denesem de izin vermezler.

Temiz kullanılmış ise kesinlikle mantıklı. 12 Pro Max 13'ten daha iyi bir cihaz. 12 Pro Max al kalite neymiş gör.

Temiz kullanılmış ise kesinlikle mantıklı. 12 Pro Max 13'ten daha iyi bir cihaz. 12 Pro Max al kalite neymiş gör.
Kaç yıl götürür alsam?

Pil %96 Letgo'da ama yaşadığım yere uzak bir ilçe. Param güvende gibi bir hizmet var mı Letgo'da? Temiz çıkmazaa geri versem.

İzmir'de yaşıyorum. İstanbul ilanları çıkıyor diye söyledim.

Tamam 13'te kalacağım.
2-3 gündür düşünüyorum, kararsızım. iPhone 13 ile aynı süre idare ederse yeter bi 5-6 sene götürür mü 12 Pro max? Götürürse direkt alırım.

Kaç yıl götürür alsam?

Pil %96 Letgo'da ama yaşadığım yere uzak bir ilçe. Param Güvende gibi bir hizmet var mı Letgo'da? Temiz çıkmazaa geri versem.

İzmir'de yaşıyorum. İstanbul ilanları çıkıyor diye söyledim.

2-3 gündür düşünüyorum, kararsızım. iPhone 13 ile aynı süre idare ederse yeter bir 5-6 sene götürür mü 12 Pro Max? Götürürse direkt alırım.

12 Pro Max en az 5 yıl götürür. Al kafan rahat kullan. Kamerasıda çok iyi. 13 kamerası gibi insan yüzlerinde saçmalayan bir kamera değil.

Son düzenleme:

İnternette 256 GB iPhone 12 Pro Max buldum pil sağlığı 96(YD değil) Fiyatı: 21K

(Android önermeyin)

Letgo'ya da Sahibinden gibi sitelerden daha yükseğe ilan ver demeyin. Babam eskiden 6S satmayı denedi insanlarla uğraşılmıyor. Ben denesem de izin vermezler.
21.000₺’ye iPhone 12 Pro Max bulamazsın. Dolandırıcıdır %99. O fiyata iPhone 11 Pro Max bulabilirsin. Yerinde olsam bütçeyi biraz daha arttırıp 13/12 Pro alırdım.

21.000₺’ye iPhone 12 Pro Max bulamazsın. Dolandırıcıdır %99. O fiyata iPhone 11 Pro Max bulabilirsin. Yerinde olsam bütçeyi biraz daha arttırıp 13/12 Pro alırdım.
Letgo'da güvenli alışveriş varsa denerim belki ama 13 bana yeter gibi. Büyük ekran için bir de pil ömrü için istemiştim. Ekran çok sorun değil ama pil için magsafe powerbank düşünüyorum.(Orijinal değil, orijinallerin kapasitesi hem daha düşük hem daha pahalı ama tasarımı güzel.)

Hocam ama zaten 1 yıla kadar o ilan gitmez mi?
Adam satamıyor gibi aynı isimle aynı telefon ile 2 hesaptan 2 ilan var ikisinin arasında 500₺ fark var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı