iPhone 13 vs 15

Bütçe
40 000

doğukan6060

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam.
iPhone 13 ve 15 arasında kaldım. Sizce 13 bin TL'lik fiyat farkına değecek bir fark var mı 13 ile 15 arasında?
Bütçem 13 için uygun, 15 için yeterli değil ama nakit avans ile almak istiyorum aradaki farka değecek ise.

Arkadaşlar selam.
iPhone 13 ve 15 arasında kaldım. Sizce 13 bin TL'lik fiyat farkına değecek bir fark var mı 13 ile 15 arasında?
Bütçem 13 için uygun, 15 için yeterli değil ama nakit avans ile almak istiyorum aradaki farka değecek ise.
Güncelleme desteği, işlemci, dinamik ada, kamera… Bence değer.

Halihazırda 13 sahibi olsanız 15'e geçmeyin derdim ama ikisi arasında ilk tercih yapılacaksa bence 15 alınmalı. Daha güncel olduğu için artıları olacak mutlaka. 13000 TL farka maddi sorun yaşamıyorsanız değer. Yok ben zaten o kadar vermem diyorsanız 13 alabilirsiniz yine de.

Arkadaşlar selam.
Fiyat farkına değer. iPhone 15 al geç. Android düşünmezsen en mantıklısı.

Güncelleme desteği, işlemci, dinamik ada, kamera… Bence değer.
Dynamic Island'ın ne işe yaradığını söylesene bi. Kozmetik dışında hiçbir özelliği yok laf olsun diye koyulmuş. Kamera kısmında da ufak değişiklikler var MP dışında bir fark yok.

iPhone 13 yine de kötü bir telefon değil. iPhone 11 bile hala yazılım desteği alıyor 13 daha uzun bir süre yazılım desteği alacaktır. Performans olarak da epey iyi bir telefon. Bütçenizi aşırı zorlamamak isterseniz 13 tercih edilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı