iPhone 13 yerine iPhone 12 Pro alınır mı?

watrik

Kilopat
Yer
Almanya
Daha fazla  
Yaklaşık 18 gün önce MediaMarkt ön siparişten iPhone 13 satın aldım. 7 günde kargolayacağını söyleyen MediaMarkt'tan şu ana kadar hiçbir ses yok. İnternette baktım herkes aynı problemi yaşıyor, müşteri hizmetleri de hala tedarik edemediklerini söylüyor. İyice hevesim kırıldı açıkçası.
Benim için telefonda en önemli şey batarya süresi ve daha sonra da kamera.

Sizce sipariş iptal edilip iPhone 12 Pro alınır mı?
Ya siparişi iptal edip Apple Online Store'dan iPhone 13 satın alacağım ya da 12 Pro'ya yöneleceğim. sizce hangisi daha mantıklı?

iPhone 13 serisinde ekran 120Hz diye biliyorum. Ayrıca kamerasında da sinametik mod var. Bence bekleyin. 120Hz nimetinden yararlanmaya başladığınızda iyi ki beklemişim diyeceksiniz.

iPhone 13 serisinde ekran 120Hz diye biliyorum. Ayrıca kamerasında da sinametik mod var. Bence bekleyin. 120Hz nimetinden yararlanmaya başladığınızda iyi ki beklemişim diyeceksiniz.
120 hz maalesef sadece pro modellerde var.
Alınır mı emin değilim lakin 12 Pro da 6 GB bellek varken normal 13'te 4 GB bellek bulunmakta.
2GB bellek ve artı olarak kamera farkı bulunuyor. 13'te de daha güncel işlemci var kafam çok karışık açıkçası.

Bence ikisi arasından 12 Pro çünkü 13’te telefoto kamera da yok RAM açısından da daha zayıf. Ama 12 Pro alacak bütçeniz varsa üstüne ekleyip 13 Pro alırsanız hem 120Hz ekran hem de 12 serisine göre daha iyi pile sahip olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı