iPhone 13'e Kılıf ve Kamera Koruyucu Alınmalı mı?

xiquse

Hectopat
Daha fazla  
iPhone 13 aldım ve kılıf önerisine ihtiyacım var. Ayrıca kamera koruyucu gerekli mi gerekmez mi? Okulda cizilebileceğini düşünüyorum. Telefon kutusunda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran koruyucu ve kılıf mutlaka kullanılmalı. İçi kadife silikon kılıflar var onlardan alabilirsiniz gayet iyi koruyor.

Spigen. Bundan önceki telefonum s7ydi ve 3 sene aynı kılıfı kullandım. Bana mısın demedi. Şuanki telefonumda da 2 seneyi doldurduk hala sıfır gibi.

Üstteki modelin Samsung versiyonunu kullandım ve kullanıyorum. Pişman etmez.

Hocam tabii ki alınmalı fakat kamera koruyucusu isteğe bağlı bir şey. Alınmasına pek gerek yok çünkü kamera camlar özel çizilmez camla kapatılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 13 aldım ve kılıf önerisine ihtiyacım var. Ayrıca kamera koruyucu gerekli mi gerekmez mi? Okulda cizilebileceğini düşünüyorum. Telefon kutusunda.

Kamera koruyucuya gerek yok kameralar oldukça sağlamdır. Hatta şöyle diyeyim araba ile üzerinden geçsen en az hasarlı yeri kamerası olur. Ama kılıf şart.

Kesinlikle alınmalı, ultra zengin bir aileden gelmiyorsan geçerli bu dediğim tabi. Arka kameranın çıkıntıları bir tık büyük olduğu için kamera koruyucu da alınmalı bence, ben de yaptıracağım en kısa zamanda. Tedbirden zarar gelmez.

Ekran koruyucu ve kılıf mutlaka kullanılmalı. İçi kadife silikon kılıflar var onlardan alabilirsiniz gayet iyi koruyor.

Kılıf önerebilir misiniz?

Kesinlikle alınmalı, Ultra zengin bir aileden gelmiyorsan geçerli bu dediğim tabii. Arka kameranın çıkıntıları bir tık büyük olduğu için kamera koruyucu da alınmalı bence, ben de yaptıracağım en kısa zamanda. Tedbirden zarar gelmez.

Fotoğraf kalitesini çok etkiliyormuş ama.

Kılıf önerebilir misiniz?

ek olarak şöyle bir kılıf var:

Ek olarak şöyle bir kılıf var:

Kamera için koruyucu kapak lens alınmalı mı peki ve ayrıca bunlarda MagSafe desteği var mıdır ki.

Geri
Yukarı