iPhone 14 Pro Max 120 FPS'e çıkmıyor

DarkAngel789

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefon iPhone 14 Pro Max, bazı oyunlarda FPS sayacı var kendinden ve şu ana kadar hiçbir oyun 60 FPS sınırını geçemedi, sanki 60'a sabitli gibi 61 dahi olmuyor hep sabit 60. erişilebilirlikteki 60 kareye sınırla tiki kapalı, düşük güç modu kapalı, yani bir sorun olmamalı ama hayır 60'ı geçmiyor lakin bu durum oyunlarda geçerli. Ariyetten FPS sayacı indirdim, normal telefonda gezinirken 120 oluyor lakin oyunlarda olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran tazeleme hızı veya oyunun FPS kilidi ile ilgili bir sorun olabilir, biraz cihazı kurcala.

Dediğim gibi hocam ayarların doğruluğundan eminim, zaten normal telefonda gezinirken 120 oluyor lakin hangi oyun olursa olsun, FPS ayarını 90 veya 120 de yapsam 60'a takılı kalıyor, ama 30'a çekersem 30'a geliyor, bir yerde bir sorun var ama bilemiyorum.

Oyunla alakalı bir durum olduğunu düşünüyorum. Arkadaşımda iPhone 13 Pro var. Hangi oyundu hatırlamıyorum ama 120 FPS ile oynuyordu.

Hocam oynadığım oyunlar ünlü şirketlerin oyunu, hadi 1'inde sıkıntı çıktı diyelim ama 2'si, 3'ü hepsi aynı.

Geri
Yukarı