iPhone 14 Pro Max alınır mı?

estedha2

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 14 Pro Max serisini yılbaşında falan almayı düşünüyorum Allah'ın izniyle. Sizce fiyatına değer mi 15 serisi çok pahalı olacağından 15 istemiyorum.
Ayrıca 13 Pro Max önerir misiniz?

15 pahalı olur diye 15 istemiyorum diyorsun da 14 Pro Max sudan ucuz falan mı hocam? 14 Pro Max alabilen adam 15 Pro Max de alır. Ki zaten yılbaşı diyorsun, yılbaşına kadar bu telefon 80K olur merak etme. 12 Eylül tanıtımından sonra hele fiyatları gör sen :)

Arkadaşlar merhaba. 14 Pro Max serisini yılbaşında falan almayı düşünüyorum Allah'ın izniyle. Sizce fiyatına değer mi 15 serisi çok pahalı olacağından 15 istemiyorum.

Fiyatına bence değmez. Daha ucuz olan S23 Ultra'yı alabilirsiniz. Geri kalan para ile saat + kulaklık vs. alınır.

Ne amaçla alacağınıza göre değişir. Zamanla değerini kaybetmesin, tam tersine korusun derseniz alınabilir. Ama özellik açısından düşünüyorsanız, S23 Ultra daha iyi bir seçenek. Ben 14 Pro Max kullanıyorum ve memnunum bu arada.

15 pahalı olur diye 15 istemiyorum diyorsun da 14 Pro Max sudan ucuz falan mı hocam? 14 Pro Max alabilen adam 15 Pro Max de alır. Ki zaten yılbaşı diyorsun, yılbaşına kadar bu telefon 80k olur merak etme. 12 Eylül tanıtımından sonra hele fiyatları gör sen :)

Şahsen 15 serisindeki düzler ve Pro'ların arasındaki açık ciddi şekilde kapanıyor, ben arkadaşın yerinde olsam düz 15 256 GB alır geçerim hem 48MP kamera işlemci 14 Pro'daki A16 dinamik ada var daha ne olsun bir 3. kamera yok o kadar.

Bir telefon için bu kadar para dökmenize sebebiyet veren şey nedir? Mevcut telefonunuz nedir? İş insanı veya sosyal medya ünlüsü değilseniz neden bu kadar para vereceksiniz ki?

İnsan hep iyisini ister çünkü dünyaya 1 kere geliyoruz, S21 FE kullanıyorum S23 Ultra sahibi olmak isterim 👍

14 Pro Max ile 15 arasında uçurum olacağını sanmıyorum. O kadar parayı verdikten sonra 15'i bekle 15 al.

Geri
Yukarı