iPhone 14 Pro Max alınır mı?

Mefistofeles

Hectopat
Merhaba, yurt dışından 14 Pro Max getirtme düşüncem var. 256 GB versiyonu 23K civarına gelecek, kendi pasaportum ile 20K vererek IMEI kaydı yaptıracağım yani Total'de 43-44K gibi bir para vereceğim. Kayıt yaptırdıktan sonra 3 yıl satamama durumum var o kafamı karıştırıyor, 3 yıl sonraki performansı hakkında ne düşünüyorsunuz? Bunun yerine düz 15 almam güncellik açısından mantıklı mı veya 15 Pro için fazladan para vermeye gerek var mı? Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yurt dışından 14 Pro Max getirtme düşüncem var. 256 GB versiyonu 23K civarına gelecek, kendi pasaportum ile 20K vererek IMEI kaydı yaptıracağım yani Total'de 43-44K gibi bir para vereceğim. Kayıt yaptırdıktan sonra 3 yıl satamama durumum var o kafamı karıştırıyor, 3 yıl sonraki performansı hakkında ne düşünüyorsunuz? Bunun yerine düz 15 almam güncellik açısından mantıklı mı veya 15 Pro için fazladan para vermeye gerek var mı? Yorumlarınızı bekliyorum.
Hocam 14 veya 15 fark etmez. 3 sene değil 6-7 sene sonra bile hala taş gibi olur o telefonlar.

Fiyat olarak ne düşünüyorsunuz, normalde Android kullanmak istiyorum fakat mevcut durumda S23 Ultra'dan daha ucuza gelecek o yüzden Apple'a kaydım.

Server kayıtlı vs. işlerine bulaşmak istemiyorum açıkçası.
Alabiliyorsan 15 Pro al.

Server kayıtlı S23U, 30K bandında bu arada.

S23 Ultra sordurdum ve Türkiye fiyatına yakın geliyor, 15 Pro ile 14 PM arasında da çok fiyat farkı oluyor değer mi bilemedim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı