iPhone 14 Pro Max durduk yere dondu ve ısınmaya başladı

The serkan

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600 İşlemci Asus Dual RX 6700XT Ekran Kartı 16 GB ADATA XPG Ram ASUS PRIME B550M-A/CSM Anakart Samsung 980 M2 Ssd
Merhaba, Gürcistan'dan 2 tane iPhone 14 Pro Max aldık fakat birinin pil aağlığı çok hızlı düşüyor ve bugün internet sitesinde dolaşırken telefon dondu, ısınmaya başladı. Kapatıp açınca düzeldi fakat diğer telefonda hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım, sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Gürcistan'dan 2 tane iPhone 14 Pro Max aldık fakat birinin pil aağlığı çok hızlı düşüyor ve bugün internet sitesinde dolaşırken telefon dondu, ısınmaya başladı. Kapatıp açınca düzeldi fakat diğer telefonda hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım, sebebi nedir?

Garantiye gitmesi lazım anakart kaynaklı olabilir.

Bir daha olursa donanımsal bir sıkıntı olabilir, ancak yazılımsal olarak da böyle sorunlar olabiliyor, ondan dolayı hemen endişelenmenize gerek yok.

Bir daha olursa donanımsal bir sıkıntı olabilir, ancak yazılımsal olarak da böyle sorunlar olabiliyor, ondan dolayı hemen endişelenmenize gerek yok.
Galiba yazılımsal bir sıkıntı var gürcistandan alıdığım telefon burda garantiye girermi ?

Sorun ya anakart kaynaklı ya da iOS 16.cihaz Amerika cihazı ise troya götürebilirsin. Troy ve gürgençler yurt dışı Amerika cihazlarına 1 yıl garanti sunuyor.

Yurt dışı ürünlerin 1 yıl garantisi oluyor galiba, Apple Destek uygulamasını indirip yetkililer ile iletişime geçin.
Sorunu çözdüm güncelleme ile teşekkürler

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı