iPhone 14 Pro modelinden Max olana geçilir mi?

paulhayranı

Picopat
Elimde neredeyse çıktığından beridir kullandığım bir iPhone 14 Pro var. Telefonun her şeyinden memnunum ama boyutuna bir türlü alışamıyorum. Öncekli kullandığım telefon 6.7 inç boyutunda olduğu için ondan daha rahat işlerimi halledip film izleyip oyun oynayabiliyordum. Bunda küçük bir kutudan oyun oynuyor gibi hissediyorum. Sizce geçilir mi? Biraz da batarya arayan bir insan olduğum için Pro Max'in beni biraz götürebiliceğine inanıyom :D.

Hocam siz bilirsiniz ama eğer ben olsaydım satıp biraz beklerdim, 15 serisinin Max'ine geçerdim (zaten satmanız 1-2 ay sürse bir o kadarda yeni modelin çıkması sürer, üzerine koyar geçersiniz).
Eğer üstüne para koyup beklemek istemiyorum diyorsanız depolamadan kaynaklı takas edenler çıkabilir veya yine satıp Max'e geçilebilir.

Hocam siz bilirsiniz ama eğer ben olsaydım satıp biraz beklerdim, 15 serisinin Max'ine geçerdim (zaten satmanız 1-2 ay sürse bir o kadarda yeni modelin çıkması sürer, üzerine koyar geçersiniz).
Eğer üstüne para koyup beklemek istemiyorum diyorsanız depolamadan kaynaklı takas edenler çıkabilir veya yine satıp Max'e geçilebilir.
Bu seçenek de mantıklı ama 15 serisinde fiyat artışı olacağı söyleniyor. 15 Pro Max 1200 dolar veya üstüne çıkabilir.

Elimde neredeyse çıktığından beridir kullandığım bir iPhone 14 Pro var. Telefonun her şeyinden memnunum ama boyutuna bir türlü alışamıyorum. Öncekli kullandığım telefon 6.7 inç boyutunda olduğu için ondan daha rahat işlerimi halledip film izleyip oyun oynayabiliyordum. Bunda küçük bir kutudan oyun oynuyor gibi hissediyorum. Sizce geçilir mi? Biraz da batarya arayan bir insan olduğum için Pro Max'in beni biraz götürebiliceğine inanıyom :D.

Bence geçilmez. Max istiyorsan 15 Pro Max'i beklemeni tavsiye ederim. 14 Pro Max 240gr ağırlığına sahip. Kılıf taktığında tuğla gibi olacak. İyi düşün derim.

15'i bekleyebilirsiniz. Type-C de geliyor.

O kadar önemli bir detay değil hatta benim için kötü sayılır.

Hocam siz bilirsiniz ama eğer ben olsaydım satıp biraz beklerdim, 15 serisinin Max'ine geçerdim (zaten satmanız 1-2 ay sürse bir o kadar da yeni modelin çıkması sürer, üzerine koyar geçersiniz).

Satıp biraz beklediğimde malum burası böyle bir yer olduğu için fiyat fırlayacak ve sonra 15 çok uçuk bir fiyattan çıkınca eski telefonumu bile alamayacağım aynı paraya. Benim için fiyat takıntı değil ama elimizdekini de verecek kadar değil yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı