iPhone 15 alınır mı?

Ben 5 Ekim'de 128 gb siyah renk aldım. Vakıfbank World kartın yoksa çıkartmanı öneririm hocam. 100-60.000 TL arası faizsiz 5 taksite bölebiliyorsun uygulama içerisinden. Çok rahatlatır elini. Ben hunharca kullanan biri olduğumdan düz aldım. Ancak size Plus 256 tavsiye edebilirim boyutu bir tık büyük severseniz. Telefon gerçekten muazzam. Şarj soketi ve Magsafe orjinal kılıf da aldım almışken orjinal alayım diye. 50 telefon 640 soket 1732 kılıf 51372 tl tuttu.
Şarj soketi neden aldınız?

Teşekkürler hocam amacım ileride bir telefona 50k üzeri vermeyeceğim için her ay zam gelen ekonomik durumda erkenden alıp ileride mutsuz olmamak.

Yok hocam ağır gelecek bir durum yok kişisel olarak ağız yapıp istesem verirler zaten hiç sorun yok sadece kişisel olarak düşünüyorum kişisel olarak istediğim kadar param olsun 50k üzeri bir telefona vermem. 50k verip bir iPhone alıp ta uzun süre kullanırım ve ileride çıkacak 16 ve üzeri modeller en az 100K olarak çıkar veyahut 70 diyeyim o zamlardan etkilenmeden iyi bir cihaza sahip olmak.

Ömrüm boyunca Android takılmış birisi olarak IOS'a bir hevesim mevcut tekrar Android'e geçmek birazcık kişisel istek gibi görebilirsiniz iPhone isteği. Link varsa alabilir miyim incelemek isterim.

Oda aklıma geldi acaba 13 mü alsam direkt diye çok arada derede kaldım diyebilirim. Türkiye'de olduğumuz için sürekli üst modele geçme şansım olmayacağı için elimede 50k gibi bir para geçecek onunla direkt 15 düz almak geldi aklıma lakin tavsiyeniz o yöndeyse düşüneceğim.

Hocam bizde de zaten hep üst modele geçme durumu yok o yüzden 15 almadık boşa para kaybı olacağını düşünüyorum eğer fotoğraf işleri ile uğraşmıyorsanız pek bir farkı yok çünkü.

Telefon için o kadar fazla para ödemeye gerek yok, iPhone ürünlerinin Türkiye fiyatı aşırı şişik.
14 Pro veya S23 serisi arasında tercih yapmanı öneririm.

S23 Plus(+) seçeneğini düşünürsen daha büyük batarya, ekran ve 45W hızlı şarj desteği var, S23 Ultra'da da galiba kalem ve 100X yakınlaştırma farkı vardı.
özellik olarak s23 plus çok daha iyi. benim aklımı karıştıran olay iphoneye iten olay şu hocam beni anlamanız için. yıllar önce iphone 6 almıştık şuan aktif olarak küçük kuzenime vermiştim hala aşırı derece seri şekilde sorunsuz kullanıyor hiçbir şeyi yok donması vs hala hızlı. o dönemde samsun markasının en iyi telefonlarından birisini almıştı dayım adını hatırlamıyorum lakin şuanda numara kaydetmiştim zamanında ona telefon çökmüş habire batarya değiştiriyor. Beni iten olay bu hocam yoksa s23+ 2 kat dan fazla daha iyi olabilir.

Hocam bizde de zaten hep üst modele geçme durumu yok o yüzden 15 almadık boşa para kaybı olacağını düşünüyorum eğer fotoğraf işleri ile uğraşmıyorsanız pek bir farkı yok çünkü.
hangi rengi var hocam sizde

S23 Ultra'da da galiba kalem ve 100X yakınlaştırma.

Hayır yanlışın var 1000X uzay Zoom var. Ve şarjı da 3 ay gidiyor.

özellik olarak s23 plus çok daha iyi. benim aklımı karıştıran olay iphoneye iten olay şu hocam beni anlamanız için. yıllar önce iphone 6 almıştık şuan aktif olarak küçük kuzenime vermiştim hala aşırı derece seri şekilde sorunsuz kullanıyor hiçbir şeyi yok donması vs hala hızlı. o dönemde samsun markasının en iyi telefonlarından birisini almıştı dayım adını hatırlamıyorum lakin şuanda numara kaydetmiştim zamanında ona telefon çökmüş habire batarya değiştiriyor. Beni iten olay bu hocam yoksa s23+ 2 kat dan fazla daha iyi olabilir.
Kesinlikle böyle bir şey olamaz. Samsung her koşulda daha uzun ömürlüdür. iPhone 6'yı hala kullanıyor olamaz onun fişini de çektiler. Yanılıyorsun hocam.

Merhaba iyi Sosyaller.

Aklımda uzun zamandır telefon alma fikri vardı, kullandığım telefon eskimeye bana yetmemeye başladı. Ülkenin durumu malumunuz isteğimde iPhone almaktı uzun zamandır.

Kasım ve aralık aylarında elime 50k kadar para geçecek. iPhone 15 almayı planlıyorum. Forum açma sebebim tam olarak kasım ve aralığa kadar ara zam olur mu? Ona göre ailemden borç alıp ödemeyi planlıyorum lakin onlara da ağır gelebileceği düşüncesindeyim, sizlere danışmak istedim. Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.
Ailenden borç alıp hem kendini hem aileni zor duruma sokmak yerine iPhone 13/14, Android tarafında ise S23 serisine yönelebilirsin.

Sanırsam aralarında büyük farklar yokmuş. Hatta bazıları 14 ile 15 aynı diyor. Araştırın isterseniz biraz ona göre 14 Pro satın alın.

Ailenden borç alıp hem kendini hem aileni zor duruma sokmak yerine iPhone 13/14, Android tarafında ise S23 serisine yönelebilirsin.
sağolun hocam ailemi zora sokmaktan ziyade onları zora sokmadan borçlanmak gibi düşünebiliriz. 14 ile arasında 5 k gibi fark var sanırım öyle bir farka 15 in dışı pro serisi gibi siyah versiyonu ve çentiğide farklı onun için veririm lakin 13 ile fark 15 kadar sanırım 13 ile 15 arasında kalıyorum

Yanlış bilgi
Fikrim değişti hocam yarın sipariş veriyorum.

Aileye hoş geldin🥰
Lensler arası geçiş yapamıyor, 8K video çekerken yaklaşık olarak videonun yarısından fazlasını kırpıyor, 2 yıl sonra sürüm güncellemesini kesiyor. Güvenlik güncellemesi hak getire ama APK kurup oyun oynayabilirsin. Tam sayfa ve atlanamaz reklam izlemek şartıyla. Çok iyi telefon emin olabilirsin, 2 yıl sonra sattığında iPhone 7 Plus da alabilirsin belki🥰🥰😌

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı