iPhone 15 alınır mı?

dediğim gibi hocam ömrüm boyunca huawei ve samsung kullandığım için bir heves söz konusu. açıkcası 50 k samsunga vermeyip iphone vermek mantıklı geliyor geri satış durumları göz önünede alınınca. açıkcası ergence düşenceler olabilir lakin çok uzun ömürlü düşündüğümden samsungdan o çekincem mevcut.
6S'ten ötürü Apple'ın uzun ömürlü olması bir başarı, lafım yok.
Sadece iOS işletim sistemi çok kötü ve sınırlı.

Aileye hoş geldin🥰
Lensler arası geçiş yapamıyor, 8K video çekerken yaklaşık olarak videonun yarısından fazlasını kırpıyor 2 yıl sonra sürüm güncellemesini kesiyor güvenlik güncellemesi hak getire ama APK kurup oyun oynayabilirsin tam sayfa ve atlanamaz reklam izlemek şartıyla. Çok iyi telefon emin olabilirsin 2 yıl sonra sattığında iPhone 7 Plus da alabilirsin belki🥰🥰😌
iPhone 15’in gecis yapabilecek lensi yok, uw lensine gecemiyor. Sadece henuz Samsung mertebesinde rakibi cikmamis 15 Pro modeli uw + telephoto ve ana sensor arasinda gecis yapabiliyor. S23 Ultra’nin daha 4 yil major guncelleme sozu var, nereye 2 yil sonra kesiliyor? S8 donemlerinde degiliz.

1k+ mesajin var, yarisindan fazlasinda sadece Apple hypelamissin. Para odedigin firmanin fanligini yapmak yerine az da olsa objektif bakmak icin caba sarf edebilirsin.

15 siyah almayı planlıyorum genel anlamda nasıl? 60hz sanırım olması beni caydırıcı olarak gözüktü lakin genel anlamda dış ve çentik olayı pro gibi olması beni daha da itiyor kullanan birisinden alma veyahut almama tavsiyesi almam lazım :D
Hocam 60 hz gayet yeterli. Benim önceki telefonum mi 11t idi 120 hz ekran. Yani arada bir fark görmüyorum oyun vs oynamadığımdan. Çentik zaten yok, dinamik ada var. Hayatımda ilk defa iphone kullanıyorum. Dinamik ada aşırı hoş bir şey. Şarkı dinlerken orada çıkıyor. Konum açıp telefonu kilitlediğinizde orada çıkıyor biri aradığında vs her şey orada oluyor.
Şarj soketi neden aldınız?
Hocam kutudan sadece kablo çıkıyor. Almışken her şey orjinal olsun istedim. 50k verdikten sonra 640 tl koymaz diye onu da aldım :D

iPhone 15’in gecis yapabilecek lensi yok, uw lensine gecemiyor. Sadece henuz Samsung mertebesinde rakibi cikmamis 15 Pro modeli uw + telephoto ve ana sensor arasinda gecis yapabiliyor. S23 Ultra’nin daha 4 yil major guncelleme sozu var, nereye 2 yil sonra kesiliyor? S8 donemlerinde degiliz.

1k+ mesajin var, yarisindan fazlasinda sadece Apple hypelamissin. Para odedigin firmanin fanligini yapmak yerine az da olsa objektif bakmak icin caba sarf edebilirsin.
Bu arada hayatında ilk defa iphone kullanan, iphone 15 serisinden başlayan biri olarak söylemeliyim ki s23 ultra da muazzam telefon. İphone ön kamera ve mikrofon kalitesi ile öne çıkıyor. Her iki telefona da baktım. Arka kamerada s23 ultra 1 tık iyi (gece modunda iphone daha iyi) ama ön kamerada ve mikrofonda (wpden ses atarken, konuşmada vs) iphone 15'in daha iyi olduğunu fark ettim. Hadi hayırlısı olsun bakalım, aldık geldik. 2 Telefon da üzmez.

Hocam 60 hz gayet yeterli. Benim önceki telefonum mi 11t idi 120 hz ekran. Yani arada bir fark görmüyorum oyun vs oynamadığımdan. Çentik zaten yok, dinamik ada var. Hayatımda ilk defa iphone kullanıyorum. Dinamik ada aşırı hoş bir şey. Şarkı dinlerken orada çıkıyor. Konum açıp telefonu kilitlediğinizde orada çıkıyor biri aradığında vs her şey orada oluyor.

Hocam kutudan sadece kablo çıkıyor. Almışken her şey orjinal olsun istedim. 50k verdikten sonra 640 tl koymaz diye onu da aldım :D

Bu arada hayatında ilk defa iphone kullanan, iphone 15 serisinden başlayan biri olarak söylemeliyim ki s23 ultra da muazzam telefon. İphone ön kamera ve mikrofon kalitesi ile öne çıkıyor. Her iki telefona da baktım. Arka kamerada s23 ultra 1 tık iyi (gece modunda iphone daha iyi) ama ön kamerada ve mikrofonda (wpden ses atarken, konuşmada vs) iphone 15'in daha iyi olduğunu fark ettim. Hadi hayırlısı olsun bakalım, aldık geldik. 2 Telefon da üzmez.
15 memnun olmadığınız birşey var mı

15 memnun olmadığınız birşey var mı
Hocam benim yok. Olamaz da. Telefonu yalnızca wp, insta reels ve müzik dinlemek için kullanıyorum. Sabah 100'de çıkıyorum akşam 39la falan dönüyorum ekranı sürekli açmama rağmen. Ekran 60 hz olsa da 120 hz olan Mİ 11T'den çok çok daha canlı renklere sahip. Bence siz en iyisi gidip hem 15'e hem 14'e hem 13'e bakın elinize alın. Sonra Samsung S23 ile kıyaslayın ona göre karar verin. Ben 2010'dan beri akıllı telefon kullanıyorum. İlk telefonum Corby idi. Sırasıyla :

1. Samsung Corby
2. Samsung Galaxy Ace
3. Samsung S3 mini
4. Samsung S4 mini
5. Vestel Venüs
6. HTC
7. LG G3 Stylus
8. Honor 8x
9. Realme 6 Pro
10. Mi TT
11. Huawei p8

kullandım. İlk defa iphone kullanıyorum. Şu ana kadar ki en memnun kaldığım telefon. Ha 50k eder mi diye sorarsan bence hiçbir telefon etmez tabi. Sen biraz aktif ve tüm özellikleri kullanan birine benziyorsun. İlle de iphone 15 alacaksan plus modelini al bence.

Adam hukukçu, telefondan beklentisi kamerası iyi olsun, PUBG oynatsın, WhatsApp ve Instagram açsın bir de mail uygulaması olsun yeter onun için.
Aynen öyle. Hatta hiç oyun bile yok :)

Hocam benim yok. Olamaz da. Telefonu yalnızca wp, insta reels ve müzik dinlemek için kullanıyorum. Sabah 100'de çıkıyorum akşam 39la falan dönüyorum ekranı sürekli açmama rağmen. Ekran 60 hz olsa da 120 hz olan Mİ 11T'den çok çok daha canlı renklere sahip. Bence siz en iyisi gidip hem 15'e hem 14'e hem 13'e bakın elinize alın. Sonra Samsung S23 ile kıyaslayın ona göre karar verin. Ben 2010'dan beri akıllı telefon kullanıyorum. İlk telefonum Corby idi. Sırasıyla :

1. Samsung Corby
2. Samsung Galaxy Ace
3. Samsung S3 mini
4. Samsung S4 mini
5. Vestel Venüs
6. HTC
7. LG G3 Stylus
8. Honor 8x
9. Realme 6 Pro
10. Mi TT
11. Huawei p8

kullandım. İlk defa iphone kullanıyorum. Şu ana kadar ki en memnun kaldığım telefon. Ha 50k eder mi diye sorarsan bence hiçbir telefon etmez tabi. Sen biraz aktif ve tüm özellikleri kullanan birine benziyorsun. İlle de iphone 15 alacaksan plus modelini al bence.

Aynen öyle. Hatta hiç oyun bile yok :)
plus büyük gelir bana biraz :D 6.1 de biraz küçük ama benim beklentim bir telefondan 50k vereceksem kolay satılabilirliği, değerlenmesi ve beni memnun etmesi. Beni memnun etmesi kısmı her telefon aldığında sağlıyor şuan 10kya bir tel alsan ilk zamanlarda oda sağlar benim beklentim uzun süreler kullanmam dahilinde gücünü kaybetmemesi. Ben bunu dediğim gibi iph. 6 da gördüm.

Yoo, seni de kaybettik, olamaz.
iphone abi ya elma ya alınmazmı :D

Yeni konular

Geri
Yukarı