iPhone 15 Pro “bu aksesuar çok fazla güç kullanıyor” uyarısı

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
IMG_3797.jpeg

Arkadaşlar merhaba, Anker marka 20.000 mAh olan powerbankime telefonumu bağladım ve böyle bir uyarı aldım. Kabloyu tak-çıkar yapıp taktıktan sonra düzeldi ve herhangi bir uyarı vermedi ama ilk taktığımda neden böyle bir uyarı aldım onu anlamadım. Bir sorun oluşturur mu ileride bu powerbank?

Büyük ihtimalle şeyden dolayıdır. iPhone 15 serisi ile Type-C soketi geldi ve bildiğin gibi çift taraflı şarj özelliği eklendi. Bazı powerbankler telefonu şarj etmek yerine telefon powerbankleri şarj ediyordu ilk zamanlar, birkaç güncelleme ile önüne geçmeye çalıştılar ama sanırım hala geçmiş değil.

Büyük ihtimalle şeyden dolayıdır. iPhone 15 serisi ile Type-C soketi geldi ve bildiğin gibi çift taraflı şarj özelliği eklendi. Bazı powerbankler telefonu şarj etmek yerine telefon powerbankleri şarj ediyordu ilk zamanlar, birkaç güncelleme ile önüne geçmeye çalıştılar ama sanırım hala geçmiş değil.
Evet bu tarz şeyler oluyormuş bu modellerde. Şuan sorunsuz şarj oluyor. Sanırım ilk defa taktığım için tam algılayamayıp uyarı verdi. Şarjım 20 ve dersteydim, çıkmama daha 3 saat var. Bir an çok korkmuştum çalışmayacak diye :D .

Yeni konular

Geri
Yukarı