iPhone 4s bildirim sorunu

Ozkancet

Hectopat
Yer
İzmit, Kocaeli
Daha fazla  
Arkadaşlar bende iphone 4 vardı. Ablamın telefonuydu bu telefon (iphone4s). Arkası kırılmıştı bu telefonun ilk alındığında ama ablam kullanmaya devam ediyordu. Sonra batarya sorunu çıktı %10-20 arasında direk kapanıyordu şarjı çabuk bitiyordu. Ablamın telefonunu değiştirdiler bu telefonun arkasını değiştirip bataryasını değiştirip bana verdiler. Şarjı çabuk bitiyor. Çabuk ısınıyor. Ama birdenbire kapanmıyor. ios8 yüklü. Clash of clans oynarken whatsaptan bildirim geliyor. Bildirimi yukarı göndermeye çalışıyorum gitmiyor oyun donuyor. Aşağı çekmeye çalışıyorum aynı. Ana ekran tuşuna bastığımda donduktan sonra bazen kaldığı yerden devam ediyo bazen etmiyor. Bazen kilit tuşuna basmassan düzelmiyor. Anlıyacağınız üzere derdim çok arkadaşlar :D Ama en büyüksıkıntım bildirim olayı. Saldırı yaparken bir donuyor gidiyo 100k maden.

Yavaş yavaş 4S'in ömrü dolmaya başladı. Ios 8 fazla iyi gelmedi cihaza. Gereksiz şeyleri sil, olmadı Whatsapp'ı sil tekrar yükle. Klasik şeyler anlayacağın. Yapacak çok ta birşey yok. Ben de Clash of Clan oynarım, saldırırken donuyorsa gerçeten çok problem oluyordur. Telefonu ne zaman almıştınız?

Telefon 2 yıl olmuştur heralde. Ama bu hafta pili ve arka camı değişti. Saldırırken mesaj gelirse bildirimi kaydırmamaya çalışıyorum. Kayarsa yandık :D
Sence iphone4 e geri döneyim mi?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı