iPhone 7 Deji batarya nasıldır?

Orijinal pile 800TL vermek mantıksız zaten telefonun ederi 2500 3000 arası gereksiz Deji takın geçin çok da takmayın Deji 1. kalite markadır burada söylenilenler sana bir şey katmaz senin yapacağın şey kullanıcı yorumlarına bakman olacaktır yani deneyimlemiş insanlardan bilgi al.

İşte zaten deneyimlemiş insanların yorumlarını merak ettiğim için konu açtım. Daha 1 kişi dışında IP7 için deneyim yazan çıkmadı. Herkes batarya kalitesi üzerinden yorum yapıyor şu anlık.

Deji pil taktım arkadaşlar. Daha takalı birkaç saat oldu %29'da kullanmaya başladım ilk izlenim olarak olumlu sonuç verdi. Yani şahsen uydurmayayım tam ölçmedim ama kabaca sıfıra düşürene kadar 1 saate yakın kullandım. Özellikle parlaklık sonda kullandım. Düşük güç modu kapalı bir şekilde. Instagram'da Watch bölümünde normalde şarjım çok giderdi su gibi veya Letgo'da falan da çok su gibi giderdi özellikle bitirmek için onlarda takıldım yok arkadaş bitmiyor 😄
İlk izlenim olarak bende olumlu iz bıraktı. Şu an kalibrasyon için pili sıfırladım şarja taktım ve 100 olana kadar bekleyeceğim. Ayrıca yeni iOS 15.5 güncellemesini kurmamıştım onu da kuruyorum. Bir hafta sonra falan yeni konu açarım deneyimlerimi paylaşırım. Özlemişim be %50 pilden sonra 😅

Arkadaşlar merhaba. iPhone 7 telefonum için Deji batarya aldım 2300 mAh olan modelden yani Deji Max diye geçenden aldım. Şu ana kadar telefonumda hiç pil değişikliği yapmadım ve pil sağlığım %50. sizce doğru bir karar almış mıyım yorumlara göre aldım. Kimileri 6 aydan sonra Deji'nin performansının düştüğünü söylüyor kimisi pil sağlığının hep %100'de kaldığını söylüyor. Açıkçası orijinal pilden yanaydım ama 830TL olmuş bir iPhone 7 bataryası. iPhone 7'nin tamamı bugün en iyi ihtimalle 3000TL ediyor zaten bir piline de o kadar veremem. Daha takmadım. Ve kendim takamadığım için ben bir telefoncuya taktıracağım. Sonuçta cihazın içi açılacak. Ahize sorunu, Touch ID sorunu, Home butonu vs sıkıntı yaşamam umarım işini düzgün yapan birine denk gelirsem.
Sizin batarya hakkındaki görüşleriniz neler şahsen ben %50 pil sağlıklı orijinal pilden sonra rahat edeceğimi düşünüyorum.

Önünde takmazsa hiç bulaşma Max 5 dk takması.

Allah affetsin de çok güldüm hocam.
1655309026772.png

Allah affetsin de çok güldüm hocam.
Eki Görüntüle 1420858
Hocam işini düzgün yapmıyor genelde bizim telefoncularımız sonuç da bu dediğim gibi oluyor. Yani adam mesela pili değiştiriyor altına yapışkanını bile takmıyor ama soran olursa ver abi biz yaparız diyorlar herkes cebini düşünüyor yanlış mıyım? Ha bu arada ben orijinalciyim ama malum pil fiyatlarından dolayı ben de yan sanayi Deji taktım. Bir sorun yaşamadım şu ana kadar deji 250tl iken orijinali eğer zamlanmadıysa 830tl

Hocam işini düzgün yapmıyor genelde bizim telefoncularımız sonuç da bu dediğim gibi oluyor. Yani adam mesela pili değiştiriyor altına yapışkanını bile takmıyor ama soran olursa ver abi biz yaparız diyorlar herkes cebini düşünüyor yanlış mıyım? Ha bu arada ben orijinalciyim ama malum pil fiyatlarından dolayı ben de yan sanayi Deji taktım. Bir sorun yaşamadım şu ana kadar Deji 250TL iken orijinali eğer zamlanmadıysa 830TL.

N11 de falan Deji 215 TL Max.

Hocam işini düzgün yapmıyor genelde bizim telefoncularımız sonuç da bu dediğim gibi oluyor. Yani adam mesela pili değiştiriyor altına yapışkanını bile takmıyor ama soran olursa ver abi biz yaparız diyorlar herkes cebini düşünüyor yanlış mıyım? Ha bu arada ben orijinalciyim ama malum pil fiyatlarından dolayı ben de yan sanayi Deji taktım. Bir sorun yaşamadım şu ana kadar deji 250tl iken orijinali eğer zamlanmadıysa 830tl
Bende dün taktırdım 7 Plus cihazıma. Şuan da 1 gün olmasına rağmen batarya gerçekten çok iyi çalışıyor. 3-4 şarjdan sonra kendini gösteriyormuş galiba.

Bende dün taktırdım 7 Plus cihazıma. Şuan da 1 gün olmasına rağmen batarya gerçekten çok iyi çalışıyor. 3-4 şarjdan sonra kendini gösteriyormuş galiba.
Evet öyle oluyor ama 3-4 gün sonra da devasa bir artış beklemeyin. Aşağı yukarı bugünkü gibi dayanıyor. Performans olarak da 1 çıt hızlanma var.

Yeni konular

Geri
Yukarı