iPhone 4s telefonumu düşürdüm

mstnmntmzl

Hectopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam arkadaşlar. Ben bu akşam arkadaşlarımla yürürken telefonumu düşürdüm. Ekran sağdan darbe aldı sanırım, sağ tarafa görüntü geç geliyordu ve renkler karıştı birbirine. Dokunmatiğinde sorun yok, sıkıntısız çalışıyor. İlk düşürdüğümde renkler birbirine karıştı fakat ekran parlaklığı sorunsuzdu. Şuan yaklaşık aradan 4 saat geçti ve ful parlaklıkta ekran karanlık. Kenarlardan kararmaya devam ediyor. Bunun tamiri vs. kolay mıdır? Ekran değişir ise sizce ortalama değişim fiyatı nedir? Ayrıca uzun zamandır orta tuş sorunumda var. Sizde orta tuş değişimi ve ekran değişimi falan pahalı mıdır?

Bunlar ilk düştüğündeki fotoğraflar;

IMG_4174.JPG IMG_4175.JPG

Bu da şuan ki hali (pek belli olmuyor ama) ;

Snapshot_20140903.JPG

Bir arkadaşım da düşürmüştü ama modeli bilmiyorum ben 5S kullanıyorum gerçek ekranlar 700 TL yan sanayi olarak bilinenler 400 TL diye biliyorum yanlış olmasın tam emin değilim.

Verdiğin fiyatlar 5s'in fiyatları mı?

Sanırım öyle, çünkü 4S ikinci el telefonların bile fiyatı 900 TL gibi bildiğim kadarıyla, 700 TL ekran değişimi olacağını sanmıyorum yinede yaşadığın sorunun ekranı değiştirmekten başka bir çözümü olacağını sanmıyorum telefonculara gidip sormalısın.

Sanırım öyle, çünkü 4S ikinci el telefonların bile fiyatı 900 TL gibi bildiğim kadarıyla, 700 TL ekran değişimi olacağını sanmıyorum yinede yaşadığın sorunun ekranı değiştirmekten başka bir çözümü olacağını sanmıyorum telefonculara gidip sormalısın.

Teşekkür ederim. Soracağım. :)

Iphone 3'üm vardı zamanında düşürüldüğünden ekranını değiştirmek zorunda kalmıştım. Orijinal ekranı değerinden fazla idi, uygun olsun diye yan sanayi bir ekran taktırdım. Dokunmatik hassasiyeti sorunu yetmezmiş gibi ekran kavlamaya başlamıştı. Tavsiyem yaptıracaksanız yetkili servisinde orijinal ekran takarak yaptırın.

Iphone 3'üm vardı zamanında düşürüldüğünden ekranını değiştirmek zorunda kalmıştım. Orijinal ekranı değerinden fazla idi, uygun olsun diye yan sanayi bir ekran taktırdım. Dokunmatik hassasiyeti sorunu yetmezmiş gibi ekran kavlamaya başlamıştı. Tavsiyem yaptıracaksanız yetkili servisinde orijinal ekran takarak yaptırın.

Teşekkür ederim, bende yan sanayi kullanmam böyle şeylerde. Fiyatı yüksek olursa artık ne yaparım bilmiyorum, belkide yeni bir telefon alırım.

Ekran gitmiş nerden baksan 600-700 tl ekrana verirsin.
Benim ıphone 4 var tel bi k kere yere düştü ve wifi çalışmamaya basladı sonra telefon komple gitti telefonu bi ıphone servisine 500 tl ye verdim gittim ıphone 5s aldım. Gayey de memnunum
Sende benim gibi yapabilirsin ama yinede bi telefoncuya götür oluru varmı düzelirmi diye sor.

Ekran gitmiş nerden baksan 600-700 tl ekrana verirsin.
Benim ıphone 4 var tel bi k kere yere düştü ve wifi çalışmamaya basladı sonra telefon komple gitti telefonu bi ıphone servisine 500 tl ye verdim gittim ıphone 5s aldım. Gayey de memnunum
Sende benim gibi yapabilirsin ama yinede bi telefoncuya götür oluru varmı düzelirmi diye sor.

Benim sadece ekranımda sorun var, diğer her şey sorunsuz çalışıyor. Sizce o kadar pahalı mıdır değişimi ? Eğer 500 tl gibi bir fiyat olacaksa direk yeni telefon alırım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı