İphone 5S/5C mi yoksa aynı değerde android mi ?

Caner M.

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikler merhaba.

Telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum ancak çok kararsızım. Şu anki telefonum android ancak değişiklik yapıp İphone almak istiyorum. Sizce İphone 5S/5C mi yoksa aynı değerde android mi ? (Xperia z1/z2 Lg G2/G3)

Bence 5C'ye bulaşma. 5S güze bir telefon, iOS işletim sistemi'de stabil bir sistem. Android tarafında LG G3 son zamanlarda inceleyip çok beğendiğim bir telefon, tavsiye ederim.

Bence Z1 Compact. 5S boyutlarında ve çok güçlü bir telefon, eğer tek el ile kullanılacak hızlı bir telefon istiyorsan Z1 Compact mükemmel.

Eğer bütçeniz varsa iPhone almayı tercih edebilirsiniz ama 5C önermem biraz hafif kaçıyor Windows Phone'den esinlenmiş gibi.
Ama Android derseniz Note 3 ve S5 işinizi görür. Samsung olmasın diyorsanız ve bütçeni var ise LG3 size yakışır diye düşünüyorum.Yanlış mı düşünüyorum?

Z2 veya Z3 alabiliyorsanız alın tabii ki. Telefonların stabilliğini, performansını geçtim çok karizmatik bir şekli var. O bütçeye Z2 derim ben.

Arkadaş, bütçe varsa 5S al, eğer kısıtlı ise borcada girme 5C al. Ben yeni 5C aldım çok memnunum, telefon hızlı, piyasadaki plastik olan telefonlar gibi de değil, metal gibi sağlam. 2 sene sorunsuz kullanırsın. Bütçene göre hareket et.

5C hoşuma giden bir telefon bütçeme de uygun ama okuduğum yorumların hepsi telefonu kötülüyor bu yüzden çok kararsız kaldım.

5 le donanım olarak aynı, şarz ve wifi bağlantı hızı iyileştirilmiş durumda. Neden kötülüyorlar anlamıyorum piyasadaki en sağlam plastik telefon, plastikte değil polikarbon. Ben mavisini kullanıyorum çok memnunum, dikkatte çekiyor renginden insanlar tarafından :) Sen durumuna göre al kardeşim pişman olmazsın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı