iPhone 5S alınır mı ?

@enyiz23 kardeş kullanmadan yorum yapmayın! Güncellemeyle yavaşlıyormuş. O çok donanımlı olan android telefonlarınız 1 sene sonra ki hallerini görelim. Bu arada unutma uygulamalar ilk olarak App Store 'a çıkar sonra gogle play store gelir.

Bu arada şarz konusuna gelecek olursak hücresel veri dışı şarf dan hiç muaf olmadım.
Hatta bazı arkadaşlarımda note 3 var onun telefonun şarjı bnden daha çabuk bitiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
3 Ay kadar 5S kullandım, şu anda aktif olarak Note 3 kullanıyorum. Ve sen bana 5S'in şarjının, Note 3'e göre daha iyi olduğunu söylüyorsun, şaka mı ?
5S çok güzel bir telefon. Androide geçmemin sebebi kısıtlamaları. Şu an küçük ekranlı telefonlar bana oyuncak gibi gelse de Abim ile değiştirmeyi düşünüyorum 5S ile Note 3'ü. Tabiki biraz değişiklik tatmak amacıyla olacak.

Gayet alınabilir bir telefon, iOS tarafında bence "şu an" en alınabilir telefon. Z3 Compact ile karşılaştıracaksanız, kafanızda iOS ile Android'i karşılaştırın. Hangisi daha iyi gelirse sizin için onu alın çünkü ikisi de o platformların devleri, yüz üstü bırakmazlar.

@enyiz23 kardeş kullanmadan yorum yapmayın! Güncellemeyle yavaşlıyormuş. O çok donanımlı olan android telefonlarınız 1 sene sonra ki hallerini görelim. Bu arada unutma uygulamalar ilk olarak App Store 'a çıkar sonra gogle play store gelir.

Bu arada şarz konusuna gelecek olursak hücresel veri dışı şarf dan hiç muaf olmadım.
Hatta bazı arkadaşlarımda note 3 var onun telefonun şarjı bnden daha çabuk bitiyor

Ooooo :D
Sinirlenme :D

1. Kullanmadığımı nerden biliyorsun?
2. 4s'in hali ortada...

Çok donanımlı Anroid telefon seni 3 sene çok rahat taşır :) (Çok oyun oynuyan biri değilsen)
Gerçekçi olalım, fanlığın lüzumü yok.

Apple, ürünlerini neden uzun ömürlü yapsın ki?

Uygulamaların ilk nerede çıkacağı uygulamadan uygulamaya değişmez mi? Yoksa ben mi yanlış biliyorum?
Android için yazmadan önce İos için yazma zorunluluğu mu var?

:)

Ekleme gereği hissettim:

Yukarıda da belirtilmiş. İş telefondan çok ''İos vs Anroid'' olayına dönüştü.
Benim tercihim hoşuna gideni alman. İki tarafın da artıları ve eksileri var.

Sağlam bir Android telefon aldın diyelim. Rom vs ile telefonu çok uzun zaman kullanabilirsin.Fakat, telefon hoşuna gitmediyse zaten uzun zaman kullanmayacağın için bunun bir önemi kalmıyor. O yüzden hoşuna gideni al diyorum.

Son düzenleme:
@furkan yene sana yalan sölücek halim yok. Gece telefonu %90 dayken bırakıyormuş sabah %7'de felan durumunda. Üstelik bu durumu 2 arkadaşımda aynı şeyi dediler bana.

Not: 5s in şarjının hücresel veri dışı iyi dedim dikkatinizi çekerim.

@enyiz23 4 sene önce ki çıkmıs telefon halen güncelleme alıyırsa burda yavaşlıyor die yorum yapma.

@enyiz23 4 sene önce ki çıkmıs telefon halen güncelleme alıyırsa burda yavaşlıyor die yorum yapma

Arkadaşım, hakaret etmek istemiyorum. :)
Lütfen oku, düşün, daha sonra yaz.
Ben, telefona güncelleme gelmiyor dedim mi?
Ben, donanım ''kısır'' olduğundan gelen güncellemeyi kaldıramıyor dedim ve örnek olarak 4s'i verdim.
Note 3 kullanan arkadaşların ise telefonunu servise götürsün.

:) Sakinliğimi korudum. :)

3 sene önce çıkmış telefonun güncelleme alması elbette çok güzel.
Tabi telefon güncellemeyi kaldırsa daha güzel olurdu. :)

Daha fazla uzatmaya hiç gerek yok. Başka yönlere gidecek bu olay sen bildiğinle devam et bu konuda burda kapansın.

Bir sonraki güncellemeler ile 5S'de güncelleme ile patates olan telefonlar kervanına katılacaktır. Uzun ömürlü istiyorsan Android alacaksın telefonun desteği bitse bile Custom ROM kurup güncelliğini devam ettirebilirsin :)

Yaklasık bende 3 aydır 5s kullanıyotum cokta memnunum yanı buyuk hcbır kasma yok cok guzel telefon ısınma sorunu yok herseyıyle super bır telefon ben almanı tavsıye ederım ama alcaksan 16 gb alma 32 gb al hafıza kartı takma sanssın yok cunku 32 almak daha mantıklı

İphone a vereceğim paraya daha iyi bir telefon alırım diyenleri samimi bulmuyorum . Android işlemcili telefonlar bana güven vermiyor ve kesinlikle iphone un ayrı bir kalitesi ve ağırlığı var . İphone 5s i alırsan 2.5 3 sene daha rahatça kullanabilirsin . Bende iphone 5s kullanıyorum ve cihazdan oldukça memnunum . Yalnız şöyle bir sıkıntım var . Telefonum arama yapmadığı için garantiye yolladım . 2 hafta olmadan telefonun yenisi geldi fakat ekranda ölü pixel var ve ben telefonu yarın yine garantiye yollayacağım . Apple in neden böyle yaptığına anlam veremiyorum . İşin özü böyle ...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı