iPhone 5S Alınır mı ?

0lq

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben bu ay sonu bir telefon almaya karar verdim ve aklımda iPhone 5S var. Nasıldır, nedir, ne değildir? Daha çok oyun oynamak, müzik dinlemek ve film izlemek gibi şeyler yapacağım. Sizlerden tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiye ederim gayet güzel ve tasarım olarak büyüleyici bir telefondur. Ancak film izleyeceksen ekranı küçük gelebilir. Diğer oyun ve müzik noktasında sıkıntı yaşamazsın. Almışken de 32 GB'lık modelini al rahat rahat kullan. :mutlu:

Şuan alınmaz, bence 6s modelini bekleyip o cihazın 2-3 model üstünü almak daha mantıklı.
Yada kamera çıkıntısını dert etmem diyorsanız 6 plus düşünebilirsiniz. Biraz daha ekleyerek.

Benim şuan kullandığım telefon gayet memnunum tavsiye ederim fakat Akif'in dediği gibi şuan almak pek mantıklı olmaz fiyatı oldukça pahalı , fiyatın düşmesini beklerim diyorsan düştüğünde iPhone 6'da düşmüş olacak ki iPhone 6 almak daha mantıklı olur.

IysilI kardeşin LG G4 almaya değmez lg g4 bir android ve bir 5s kadar rahat kullanamassın yani demek istediğim lg g4 yerine iphone 6 çok daha mantıklı olur ama ben 5s alıcam çünkü 2.el ve temiz bir ürün alıcağım yani sıfırından biraz daha ucuz önerileriniz için teşekkürler.Şunuda diyeyim lg g4'ün çok avantajı var fakat bi ios ve android bence karşılaştırılamaz bile. İyi forumlar

iOS9'u bekleyin çok fazla bir şikayet gelmezse, kasma donma sorunları olmuyorsa alın. Çünkü bana kalırsa tasarım açısından 6'dan daha iyi ekran boyutları da daha ideal.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı