iPhone 5s alınır mı ?

• Konuyu başlatan GameR07
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 2B
G

GameR07

Ziyaretçi
iPhone 5S alsam beni 2 yıl idare eder mi? Kasma etme olmadan yeni çıkan güncellemeleri alıp sorunsuzca götürür mü ? Bi de Youtube'da incelemelere bakıyorum yeni çıkan Android telefonların kasarak oynadığı GTA'yı iphone 5s kasmıyor. Bunun sebepi iOS mu 64 bit işlemci mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Nasıl bir inceleme izlediniz link atsaydınız daha iyi olurdu bende bir inceleme izliyorum sorun yok.
Netice itibari ile android telefonlardaki ekran çözünürlüğü ve boyutunu da dikkate almak gerekmektedir.
Sizde bilgisayarınızda 1920x1080 ile oynadığınız bir oyunu 1024x768 e alırsanız daha hızlanır dı değil mi?
Ben tekelci tutumundan dolayı Iphone kullanmıyorum da önermiyorum da,
Karar sizin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O saatten sonra alınırdı da şu saatten sonra alınmaz. Şaka bir yana 5S iyi bir telefon. Yani şuanda 4S'ler bile sorunsuz çalışıyorken 5S'in 2 sene götürmemesi saçma olur. 1900 civarlarına iniyor bazen fiyat çok fazla ama pişman olmazsıın diye düşünüyorum. Oyun için alıyorsan bence daha buyuk ekranlı bi telefon bak derim.

Ben de almayı düşünüyordum vazgeçtim. İnternette Iphone 6 ya bakarsan ekranının çok daha büyük olduğunu görürsün. Sonradan pişman olma..

Iphone 6'yı bekleyebilirsen ve bütçen yeterse bekle. Ama beklemiceksen tabikide 5s alınır Iphone'un en yüksek serisidir. Şahsen galaxy S5'i bile 5s'in yanından geçirmem.

Ben en son çıkan android telefonları kastettim nexus 5 geçen sene çıktı diye biliyoru şu videoyu izlemeni tavsiye ederim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı