iPhone 5S mi Galaxy S5 mi LG G3 mü?

Şahsi tercihim Galaxy S5 olur zira su ve toz dayanıklılığına ilaveten güçlü kamera, Ultra Güç tasarruf modu gibi harika özellikler var. Eksisi, tasarımın uzun zamandır değişmemesi yani hava atma faktörü daha düşük. 3 Yıl performanslı kullanılır, 4. yıl yazılım desteği yüzünden yavaşlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

LG G3 ekran açısından da performans açısından da enfes bir telefon, S5 pek çok açıdan kafa kafaya rakipler ancak ekran genişliği oyun ve film için daha lüks. Tasarımı daha farklı bir telefon yani oldukça çekici. S5 kadar kullanım ömrü olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

iPhone 5S, iOS'a giriş için çok uygun bir telefon, güzel bir kılıfla 2 yıl daha rahatlıkla kullanabilirsin ancak iOS 9 güncellemesi bir ihtimal, şanslıysan da 10 ile birlikte hantallaşır ve ömrü dolar. Bu elbette tahmin.

Özetle S5 ve G3'ü daha uzun süre kullanabilirsin ancak hangisini seçersen seç rahatlıkla kullanabilirsin. Korkma, sonuçta tecrübe edinip neleri sevdiğini böyle keşfedeceksin :)

İphone dan daha iyi bir akıllı telefon yoktur ben note 3 kullandım sonra 5s aldım 7 ay oldu çok memnunum film izlerken oyun oynarken takılma yok iphone ile yapabilecekleriniz sınırsız!!!

iPhone değilde G3 daha iyi bir seçenek. En azından verdiğiniz paraya değer :)

Dostum iPhone 5S almaya gerek yok bence rahat ve havalı takılmak istiyorsan LG G3 mükemmeldir. LG G3'ün 2 GB ve 3 GB'lık modeli var 3 GB olanı almanı öneririm. Samsung'un TouchWiz arayüzünü beğenirim ama tasarımı iğrençtir. Antutu testlerinde Samsung önde. Yakında gelecek olan Android L (5.0) ile bu telefonlar çok daha manyak bir hal alacak. Material tasarımı gördün mü bilmiyorum ama harika olmuş. Kamera konusunda da LG daha iyi. Samsung'un megapixel boyutu daha fazla olsada megapixel işin baskı boyutudur. Yani kaliteyi sadece o belirlemez. Lensler de önemlidir. iPhone son modelinde bile 8 megapixellik bir kamera kullanmasına rağmen bir bilgisayardan bakınca 13 megapixellik bir kamerayla farkını pek anlayamazsın. Megapixel boyutla alakalıdır daha çok. Konuya dönecek olursak, LG'nin kamera testlerinde iPhone'la eşit derecede gittiğini gördüm. S5 geride kaldı.
Camera Test: iPhone 6 Plus vs Samsung Galaxy S5 vs LG G3 - Opinion - Trusted Reviews

@Recep Baltaş yorumunuzu hâla daha bekliyorum :)

Telefonları önemsemiyorum. Bugün baktım iPhone'un ekranı çizilmiş... LG G3 bana daha sıcak geliyor listende ama çözünürlüğünden dolayı. Güçlü ve şık bir cihaz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı