iPhone 5S veya Xperia Z1 Compact

Z1 Compact donanımsal açıdan güçlü. 1 sene içinde kendisini bırakacak bir telefon değil. Bilinçli bir kullanımda seni memnun edecektir.

Z1 kesinlikle daha mantıklı geliyor hatta güncellemeye önem veriyorsn nexus 5 e de bakabilirsin iyi cihazdır.

5s alırsan 1000tl lik bir sistem alıp diğer 1000 tl yi ios a vermiş olursun sence ios 1000 tl ye değer mi ¿¿¿

Performansta yavaşlama olursa fabrika ayarlarına geri döndürürsün. Özellik olarak yavaşlama yapacak gibi değil ama.

Hayırlı olsun şimdiden. Özellik olarak gerçekten güzel bir telefon. Çok şık duruyor. Renk seçenekleri de çok güzel. Aldığınız zaman bir konu açarsanız resimlerini çekip orada telefon için ufak tavsiyeler verebilirim. :)

Ben şuan z1 kullanıcısıyım. Sanırım telefonumda 4 gb falan yer kalmış bulunmakta. Oyunlarımın hepsi yüksek boyutlu oyunlar. Kasmasını da hiç görmedim. Sadece birazcık fazla ısınıyor o kadar. :) Zaten her akıllı telefon ısınıyor da. :)

Hayırlı olsun şimdiden. Özellik olarak gerçekten güzel bir telefon. Çok şık duruyor. Renk seçenekleri de çok güzel. Aldığınız zaman bir konu açarsanız resimlerini çekip orada telefon için ufak tavsiyeler verebilirim. :)
Nasip olursa açmayı düşünüyorum.

Ben şuan z1 kullanıcısıyım. Sanırım telefonumda 4 gb falan yer kalmış bulunmakta. Oyunlarımın hepsi yüksek boyutlu oyunlar. Kasmasını da hiç görmedim. Sadece birazcık fazla ısınıyor o kadar. :) Zaten her akıllı telefon ısınıyor da. :)
Telefonu ne zamandan beri kullanıyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı