iPhone 6 16 GB Yeterliliği

Şunları önerebilirim size, varsa yakınınızda biri detaylı inceleyebilirsiniz. Ayrıca müzik için online siteler mevcut, fotoğraflar için de depolama yapabileceğiniz yerler mevcuttur. Bu tarz şeyleri de düşünebilirsiniz fakat almışken 64GB almnızı tavsiye ederim satarken daha çabuk gider.

iPhone 6 almaya karar kıldım ama 16 gb bana yeter mi çünkü 16 gb'nin 11 gb gibi bir alanı kalıcak bana, Facebook, Messenger, Whatsap, İnsatgram, Snapchat, No crop, retrica gibi uygulamalar yüklerim. Oyun yüklersem küçük oyunlar yüklerim tek sorun güncelleme gelirse yeterli yer kalır mı ?

Bu senin kullanımına bağlı zaten 16 GB lık versiyonu aldığında sana 12 GB lık bir alan kalıyor. Söylediğin uygulamalara ve oyunlara bakılırsa yetebilir ama tamamen size bağlı güncellemelerle işletim sisteminin daha fazla yer kaplamasıyla azalabilirde. En iyisi siz doların düşmesini bekleyin ve bütçeniz de varsa 64 GB lık versiyonu almanınızı tavsiye ederim.

16 GB yetmiyor açıkcası. 1 tane bile telefonumda müzik yok, 150 adet fotoğraf var sadece... Uygulama yüklü 2 adet oyunum 2 GB gerisi herkesin telefonunda yüklü olan programlar. İos yazılımı sadece 5 GB yer kaplıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı