iPhone 6 ile Netflix'e nasıl erişilir?

Ben bizzat 6 modelini kullanıyorum, direkt App Store'dan indirdim, siz neden öyle yapmıyorsunuz? Jailbreak'a gerek yok asla.

Hocam sen büyük ihtimalle iOS 13 gerektiren güncellemeden önce indirmişsin. Artık iOS 13 ve üzeri sürümlere iniyor Netflix ve 6 sürümü 13'ü desteklemiyor. Ne zaman indirdin?

Hala anlamış değilim. 3 ay önce denediğimde olmuyordu. Bağlı olan iCloud hesabının kullanıldığı bir cihaza daha önce indirmiş miydiniz peki? Video kaydı atarsanız iyi olur gerçekten.
Önceden ablam indirmiş evet. Sizin için mobil verimi açtım...

Son düzenleme:
Önceden ablam indirmiş evet. Sizin için mobil verimi açtım... Videoyu izledikten sonra söyleyin, bağlantıyı kaldıracağım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Anladım hocam. Netflix’e iOS 13 zorunluluğu gelmeden önce indirmiş ablanız o yüzden uyumlu en yeni sürümü indirebiliyorsunuz. Videoyu kaldırabilirsiniz teşekkürler.

Safari’de “masaüstü web sitesi” seçeneğini seçip telefonu yan döndürmeyi deneyin belki işe yarar.

Arkadaşlar Jailbreak yapın demişsiniz çoğunuz ama iPhone 6’ya Jailbreak yapmak telefonu çok yavaşlatıyor, tavsiye etmem. Attığım videodaki işlemleri deneyin, sorunuz olursa cevaplarım.

Geri
Yukarı