IPhone 6 + Plus, 6s + Plus modelleri alınır mı?

Şahsen IOS kullanmayı çok istiyordum ama işte biraz pahalı geliyor. Ayrıca ikinci el düşünmüyorum maalesef. Peki LG G6'ya ne dersiniz? Kasa gövde oranı yüksek. Dediğim gibi ilk kriter benim için tasarım. Sırf bu nedenden dolayı mesela Sony'i HTC'yi Asus'u eledim. Aslında Mi Mix serisini çok düşündüm ama kameranın aşağıda olması dezavantaj olduğu için eledim. Yani bilmiyorum G6 kalıyor galiba. Samsung modellerini (J serisi ve alt modeller) de çerçevesiz olmasını istediğim için eledim.

Şöyle ekleyeyim bana Iphone X ya da Essential Phone ya da S8+ gibi telefonlardaki tasarım lazım.

Kesinlikle ios tavsiye ediyorum. Hem tasarım hem stabil çalışması ve kullanım kolaylığı olarak verdiğiniz paraya değiyor diye düşünüyorum.

Kafanda ios mu android mi ikilimini çöz öncelikle bana kalırsa s7 edge ya da 6s modelleri sana uygun modeller.Özelliklere vs. bakma bana kalırsa git mağazaya al iki telefonuda eline hangisi hoşuna giderse onu al.

Arkadaş Mi Mix'in ön tasarımından bahsediyor. Pek beğenmemiş herhalde.
Aslında çok hoşuma gitmişti ama işte ön kamerası aşağıda olduğu için özçekim sırasında her seferinde telefonu baş aşağı yapmak gerekiyor.
G6 alınabilir bir model, ne kadara alacaksın? Kameranın aşağıda olması dezavantaj derken?
LG G6 (LG Türkiye Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri Burdan bu fiyata düşünüyorum.
@erdi.karapinar Ayrıca haklısın belki telefonu ele almak daha sağlıklıdır ama işte ekonomik olduğu için internetten almayı düşünüyorum. Eğer kaçırdığım güzel model varsa ekleyin lütfen.

Teşekkürler hepinize, bilmiyorum kararsızım ya biraz daha bekleyip hem amiral gemilerinin düşmesini hem de bütçeyi arttırmayı umacağım ya da G6 alacağım gibi duruyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı